Zapowiedzi

„One Man Puppet Show” i „Gra o teatr” na Dzień Dziecka w słupskiej Tęczy

W najbliższą sobotę Dzień Dziecka w Tęczy! Wyjątkowe spotkanie z lalkami i lalkarzami.  W programie pokaz „One Man Puppet Show” oraz „Gra o teatr” – rodzinna gra przeznaczona dla najmłodszych widzów z opiekunami.

Będziemy bawić się i zdobywać wiedzę o teatrze w przestrzeni Tęczy. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona – wejściówki do odbioru w kasie Tęczy.

Sobota, 1 czerwca 2024 r., godz. 11.00

W kolejną sobotę, 8 czerwca – „Daszeńka, czyli żywot szczeniaka”

„Daszeńka, czyli życie szczeniaka” jest adaptacją książki Karela Čapka.  Jak większość przedstawień dla dzieci, „Daszeńka” nie tylko bawi, ale także uczy. Widzowie dowiedzą się, czym jest instynkt, od czego zależy zdrowy rozwój szczenięcia i jak odpowiedzialna jest opieka nad nim. To spektakl dla osób w wieku od 4 do 100 lat… szczególnie dla tych, którzy kochają psy.

Jak pisze w recenzji Anna Jazgarska:

„Z pozoru może się on (spektakl) wydawać mało skomplikowaną, sympatyczną opowiastką dla najmłodszych dzieci. Jednak im dalej w teatralny las, tym więcej odkrywamy. Przede wszystkim unikalny, chyba trochę niedzisiejszy sposób widzenia świata – pełen ironicznej czułości i serdeczności, melancholijny, a zarazem dowcipnie cięty.”

Spektakl dla widzów od lat 5, sobota 8 czerwca 2024 r., godz. 11.00

bilety online: https://biletyna.pl/spektakl/Daszenka-czyli-zywot-szczeniaka-Teatr-Lalki-Tecza-w-Slupsku/Slupsk

Komentarze
Udostepnij