Zapowiedzi

OPEN CALL warsztaty pisania o sztuce performatywnej OzN dla osób studenckich

Centrum Sztuki Włączającej /  Teatr 21 ma przyjemność zaprosić do nadsyłania zgłoszeń na warsztaty pisania o pracach performatywnych tworzonych przez osoby artystyczne z niepełnosprawnościami, które poprowadzą: Ewelina Godlewska-Byliniak, Katarzyna Lemańska, Witold Mrozek i Katarzyna Żeglicka. Nasze warsztaty kierujemy do osób studenckich, studiujących m.in. wiedzę o teatrze, kulturoznawstwo, performatykę, animację kultury oraz kierunki pokrewne. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego!

Tematem spotkań będzie język pisania o twórczości performatywnej osób z niepełnosprawnościami, relacje między procesem pracy a efektem artystycznym, usytuowanie siebie jako osoby piszącej, reprezentacja i podmiotowość (kiedy, jak i czy pisać o niepełnosprawności osoby artystycznej), kryteria oceny.

Warsztaty odbędą się w ramach konferencji organizowanej przez Centrum Sztuki Włączającej Teatr 21 oraz Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w dniach 12-13 kwietnia 2024 w Warszawie (warsztaty rozpoczną się dzień wcześniej 11 kwietnia).

Kuratorki konferencji: Monika Kwaśniewska, Izabela Zawadzka.
Kiedy?
11-13 kwietnia 2024

Gdzie?
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie

Do kiedy?
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego. O wynikach poinformujemy 29 lutego.
🌀FORMULARZ: https://tiny.pl/cz8ts
🌀WIĘCEJ INFORMACJI: https://tiny.pl/cz87s
Uprzejmie zapraszamy do zgłaszania się!

Komentarze
Udostepnij