Zapowiedzi

Oprah Winfrey i prof. Arthur C. Brooks dzielą się przepisem na szczęśliwsze życie

Natychmiastowy numer jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”

Każdy chce być szczęśliwy, ale nikt nie wie, czym naprawdę jest szczęście.

Oprah Winfrey i profesor Harvardu Arthur C. Brooks pokazują, że nie jest to gwiazdka z nieba, ale coś, po co każdy z nas może sięgnąć.

Opierając się na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach ze swojego życia, autorzy pokazują, co możesz zrobić już teraz, żeby poczuć się szczęśliwszym, zamiast czekać na to, co przyniesie los.

Nie jesteśmy bezradni wobec tego wszystkiego, co przynosi nam życie.

Bo choć trudno mieć wpływ na to, co dzieje się wokół nas, możemy decydować o swoich reakcjach. Autorzy prezentują skuteczne narzędzia do zarządzania emocjami. Uczą, jak kontrolować te negatywne, bez ich wypierania oraz pokazują cztery filary, które pozwalają na budowanie szczęśliwego życia.

„Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście” w księgarniach już od 15 lutego.

ARTHUR C. BROOKS jest profesorem Uniwersytetu Harvarda, gdzie prowadzi zajęcia na temat szczęścia. Założył popularną kolumnę How to Build a Life w amerykańskim miesięczniku „The Atlantic”. Jest też uznanym mówcą publicznym i autorem bestsellerowych książek.

Jako znana osobowość medialna, OPRAH WINFREY zbudowała wyjątkowe więzi z ludźmi na całym świecie. Dzięki swojemu programowi The Oprah Winfrey Show, przez 25 lat bawiła, uświadamiała i podnosiła na duchu miliony widzów.

„Wszyscy chcemy być szczęśliwi – nie znam ani jednej osoby, która o tym nie marzy. Ale czy wiemy, jak po to szczęście sięgać? Po czym je poznać? Brooks i Winfrey uświadamiają nam, że jeżeli nie zadbamy o swoje szczęście, to ono samo do nas nie przyjdzie. A to, od czego należy zacząć, to wzięcie odpowiedzialności za to, jak nam się żyje.”Joanna Flis
„Ta książka może poprawić jakość naszej codzienności. Autorzy stawiają właściwe pytania i proponują rozwiązania, które pomogą zmienić nasze przekonania na temat szczęścia, emocji, odpowiedzialności i własnego „ja”. To swoisty most, na końcu którego czeka nas poczucie głębokiego samopoznania i wpływu – realnego wpływu na swoje życie.”Marianna Gierszewska

Wydawnictwo Znak Literanova

Komentarze
Udostepnij