Zapowiedzi

Otwarta Niedziela Artystyczna w warszawskim DK Zacisze

Otwarta Niedziela Artystyczna

5 września 2021, niedziela, godz. 16.00-18.00

Wstęp wolny.

Zapraszamy na otwarcie sezonu kulturalnego 2021/2022.

Otwarta Niedziela Artystyczna to możliwość poznania instruktorów i bezpośredniej rozmowy z nimi o prowadzonych zajęciach, programie i metodach pracy. Będziecie mogli zadać wszystkie pytania dotyczące oferty DK Zacisze i zapisać się na zajęcia.

Otwarta Niedziela Artystyczna to doskonały czas, żeby wybrać zajęcia dla siebie lub dla dziecka. To również dobra okazja do sąsiedzkiego spotkania i miłego popołudnia. Nasi instruktorzy mogą odpowiedzieć na Państwa pytania, my możemy dopasować ofertę zajęć do oczekiwań i opowiedzieć o zajęciach i warsztatach zaplanowanych w nowym sezonie. Chcąc przybliżyć nasze propozycje, przygotowaliśmy kilka warsztatów i zajęć pokazowych. Dla osób, które lubią tworzyć przy sztalugach będzie możliwość poznania zasad rysunku, dla chętnych praca węglem oraz malarstwo. Zaproszeniem do Pracowni Dżepetta będzie wystawa lalek oraz warsztaty, na których dzieci wykonają papierowe laleczki. Tematyka akwarelowych prac będzie inspirowana wspomnieniem wakacji – w kameralnych warunkach spróbujecie swoich sił w niełatwej technice wodnej. Najmłodsi uczestnicy będą tworzyć kukiełki bajkowych bohaterów do domowych teatrzyków – będzie król, królowa, baba jaga, smok i krasnoludki. Będzie kolorowo i bajkowo. Jeśli lubicie pracować w glinie – miniwystawa prac ceramicznych z pewnością Was zachęci do udziału w cotygodniowych warsztatach. Tradycyjna muzyka brazylijska będzie towarzyszyć pokazowi capoeiry. Na fanów mikromodelarstwa tradycyjnie będzie czekała makieta, na której zostanie rozegrana gra „Wrzesień 1939”. Będzie również pokaz budowania i programowania robotów sterowanych silnikami, a także świat Minecraft, który powstaje przy współudziale dzieci. No i oczywiście nie może zabraknąć eksperymentów. Mali naukowcy będą mieszać i przelewać, aż będzie kipiało. Trzymamy kciuki za słońce, ponieważ chcemy spotkać się z Wami na zielonej trawie przy DK Zacisze. Nie zrażajcie się jednak w przypadku niepogody – przeniesiemy się do naszych pracowni.

Informator DK Zacisze 2021/22 dostępny w formie online: https://zacisze.waw.pl/pliki/Artykul/1009_INFORMATOR_2122_WWW.pdf

Informacje o sekcjach oraz zapisy: https://zacisze.waw.pl/pl/sekcje-i-zajecia 

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/otwarta-niedziela-artystyczna  

Dojazd: ZTM 190, 140, 340, 512, 738 przystanek Tużycka.

DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, fax 22 743 87 10

www.zacisze.waw.pl

pr@zacisze.waw.pl

sekretariat@zacisze.waw.pl

 

Komentarze
Udostepnij