Zapowiedzi

PGE Polska Grupa Energetyczna Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi

Z radością informujemy, że PGE Polska Grupa Energetyczna od maja 2021 roku została Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi. Dla naszego Teatru oznacza to wsparcie, które pozwoli na jeszcze większą aktywność artystyczną. Od dzisiaj gramy razem z jeszcze większą dawką emocji i energii. PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa, wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Odgrywa kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego, a wizja spółki przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują:

– wytwarzanie energii przyjaznej dla środowiska
– świadczenie nowoczesnych usług energetycznych – sprawne i efektywne funkcjonowanie Grupy PGE


Cieszy nas fakt, że PGE Polska Grupa Energetyczna docenia działania Teatru Wielkiego w Łodzi, marki rozpoznawalnej wśród instytucji kultury w Polsce. Oznacza to, że jesteśmy ważnym punktem na mapie kulturalnej Polski dostrzeganym przez znaczące firmy jako instytucja, którą warto wspierać, i w którą warto inwestować. Dzięki PGE Polskiej Grupie Energetycznej wyjątkowa sztuka, jaką jest opera i balet, zyskała dodatkowe możliwości rozwoju i tworzenia. Obydwa podmioty cechuje niezwykła pasja i zaangażowanie we wszystkie działania, których się podejmują.Wspólnym celem jest wniesienie jak największego dorobku w życie kulturalne regionu łódzkiego, a także całego kraju. Otrzymane od PGE Polskiej Grupy Energetycznej wsparcie i zaufanie, zwłaszcza w dobie pandemii, motywuje Teatr do realizacji jeszcze większych i śmielszych artystycznie przedsięwzięć.
 

Teatr Wielki w Łodzi i Polska Grupa Energetyczna to połączenie idealne! Od teraz będziemy działać wspólnie na rzecz kultury i sztuki. Od dziś gramy razem!

Repertuar Teatru Wielkiego w Łodzi dostępny jest na stronie www.operalodz.com
#PGE #TeatrWielkiLodz #TeatrWielkichEmocji

Komentarze
Udostepnij