Zapowiedzi

PLANY NA SEZON 2018/2019 W TEATRZE MŁYN

Teatr MŁYN, teatr sióstr Fijewskich, jeden z najmniejszych  teatrów repertuarowych Warszawy, wraca po wakacjach i w najbliższy weekend rozpoczyna sezon teatralny spektaklem SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY w reżyserii Jarosława Boberka.

Do końca 2018 roku teatr przygotował kilka godnych uwagi wydarzeń:

Od dziś do piątku 21.09 do godz. 21:00 dostępna jest pula biletów na spektakl (MASKA)RADA GMINY w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, także z Jarosławem Boberkiem w promocyjnej cenie na początek sezonu: 20 zł/szt. (zamiast 40 zł/szt)

6 i 27 października o godz. 18:00 w ramach cyklu MŁYNoFF, czyli gościnnych pokazów teatrów niezależnych, na Scenie na Poddaszu wystąpi grupa Mia100W ze spektaklem improwizowanym, poruszającym się wokół tematów MŁYN-RODZINA-ZWIĄZEK.

Natomiast 24 listopada o godz. 19:00 odbędzie się premiera spektaklu NIEDZIELNE POPOŁUDNIE w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, w którym wystąpią Paulina Holtz i Rafał Sitarski. Widzowie od wielu lat, nieprzerwanie chętnie, oglądają Paulinę Holtz jako młodą matkę w spektaklu GABINET Teatru MŁYN. Teraz aktorka wraca, ponownie w roli matki, ale jeszcze bardziej… żony. Próby do spektaklu właśnie się rozpoczęły. Szczegóły już niebawem.

Od zeszłego roku MŁYN z powodzeniem zaprasza na scenę także własnych widzów. Przy teatrze od października kontynuować będą pracę dwie grupy teatralne, które mają już na koncie własne udane spektakle wystawione pod koniec sezonu na Scenie na Poddaszu. Dorośli ćwiczą swój warsztat w grupie WODA NA MŁYN pod okiem aktora Bartosza Mazura, znanego m.in. ze spektaklu (MASKA)RADA GMINY (29 i 30 września o godz. 19:00 na deskach MŁYNA), dzieci rozwijają się w MŁYŃSKIM KOLE TEATRALNYM pod opieką instruktora teatrów dziecięcych Moniki Machalskiej. Do obu grup serdecznie zapraszamy. Informacje o zapisach: http://mlyn.org/projekty/


Fot. ze spektaklu GABINET, Katarzyna Chmura-Cegiełkowska

Komentarze
Udostepnij
Tags: , , , ,