Zapowiedzi

Podaruj mamie bilet do Teatru Dramatycznego w Białymstoku

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przyłącza się do celebrowania Dnia Matki. Z tej okazji instytucja przygotowała wyjątkową ofertę – możliwość zakupu biletów w promocyjnych cenach.

25 i 26 maja widzowie będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Skąpiec” na podstawie sztuki Moliera. Tylko w piątek (24 maja) przez cały dzień będzie można kupić bilety na te przedstawienia w atrakcyjnej cenie 40 zł. Oferta Teatru Dramatycznego jest doskonałą propozycją i podpowiedzią dla osób, które nie mają jeszcze pomysłu na prezent. To doskonała okazja do podarowania mamom niezapomnianych chwil spędzonych w Teatrze.

„Skąpiec” Moliera to komedia o nadmiernej miłości do pieniędzy. Harpagon, główny bohater sztuki, kocha tak bardzo swoje bogactwo, że nie potrafi się nim z nikim dzielić, nawet z najbliższymi. Zaaranżował córce i synowi małżeństwa „korzystne” tylko dla niego, ale wymyślony przez Harpagona plan się nie udaje. Każde z jego dzieci zakochuje się w kimś innym. Na domiar złego „ktoś ukradł” Harpagonowi skrzynkę pełną złota…

Dzieło Moliera jest napisane znakomicie – wartkim i dowcipnym dialogiem. Sztuka obfituje w wiele zaskakujących i śmiesznych sytuacji. Ta ponadczasowa komedia wciąż bawi i ukazuje aktualność poruszanych tematów.

– Propozycja naszego Teatru na Dzień Matki to świetna okazja, aby obdarować najbliższe nam osoby wyjątkowym prezentem, jakim jest wizyta w Teatrze, a może wybrać się wspólnie na spektakl.  Gwarantuję, że chwile spędzone w naszej instytucji dopełnią ten dzień mnóstwem pięknych teatralnych przeżyć i wspomnień – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

Na scenie Kina Ton będzie można zobaczyć: Arletę Godziszewską, Paulę Gogol, Krystynę Kacprowicz-Sokołowską, Katarzynę Mikiewicz, Kamilę Wróble-Malec, Monikę Zaborską, Marka Cichuckiego, Michała Przestrzelskiego, Sławomira Popławskiego, Piotra Szekowskiego oraz Marka Tyszkiewicza

Promocyjne bilety na przedstawienie „Skąpca” w reżyserii Tomasza Mana będą dostępne w najbliższy piątek, 24 maja, przez cały dzień zarówno w Kasie Teatru (przy ul. Suraskiej 1), jak i w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl.

– link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=80X-05pxK2U

Komentarze
Udostepnij