Zapowiedzi

Polka robiąca karierę pisarki w Nowym Jorku – poznajcie powieść Gosi Nealon

Już w styczniu znana w Nowym Jorku pisarka, Gosia Nealon, wreszcie zadebiutuje na polskim rynku wydawniczym!  Z apraszam do lektury i recenzji powieści Kochając wroga. Tajemnice łączniczki.

Gosia Nealon mieszka i tworzy w Nowym Jorku. Dorastając w Łomży, słyszała wiele relacji z pierwszej ręki na temat wojny. Wtedy postanowiła, że w przyszłości opowie zasłyszane historie. Tak powstała postać Wandy i Finna, młodych ludzi zakochujących się w środku jednego z najbardziej przerażających konfliktów naszych czasów. Pisarka obecnie ma na swoim koncie kilka powieści. Właśnie dzięki nim zrobiła w Nowym Jorku karierę, o której marzy wiele kobiet. Jest nagradzaną autorką.    

Kiedy Gosia nie pisze, często spaceruje po ulicach Nowego Jorku. Wraz z mężem i trzema małymi synami szukają najlepszych pierogów, których smak przenosi ją z powrotem do polskich uliczek jej dzieciństwa.     

O KSIĄŻCE    

Kochając wroga. Tajemnice łączniczki  to poruszająca historia osadzona w Polsce w realiach II wojny światowej. W tej opowieści Czytelniczki i Czytelnicy znajdą nie tylko wojenne tło, ale również wciągające tajemnice, zakazaną miłość oraz intrygę, jakiej nie powstydziłaby się Agatha Christie.   

Bracia bliźniacy. Amerykański szpieg Finn i SS-man Stefan. Dobry i zły. Obaj stają na drodze łączniczki Wandy. Jeden zabija jej ojca, drugi ratuje jej życie. Wanda zakochuje się – ale w którym z braci? Zanim zdąży odpowiedzieć sobie na to pytanie, Warszawa staje w ogniu walki. Gorący romans zostaje brutalnie przerwany. 

TAK O KSIĄŻCE PISZĄ JEJ PIERWSZE RECENZENTKI:

Kochając wroga. Tajemnice łączniczki jest pełną niełatwych emocji oraz bolesnych sekretów opowieścią o ludziach, z podobnymi marzeniami jak nasze, lecz równocześnie stawiającymi czoła śmierci, utracie i niepewności. Gosia Nealon doskonale konfrontuje tło dziejowe z życiowymi wyborami ludzi oraz ich skutkami. Ta powieść przyniesie nam dużą dawkę emocji.  – @alex-takijestswiat

Tę książkę przeczytacie jednym tchem.  Na jej kartach poruszono masę problemów, od rodzącego się fanatyzm hitlerowskiego po trudną miłość matczyną.  O tym tytule mogłabym pisać i pisać, a to świadczy o tym, że wywarł na mnie duże wrażenie i dlatego szczerze Wam go polecam. – @magdalenka_bookish

Sięgnijcie koniecznie po książkę Gosi Nealon, a jestem przekonana, że pokochacie ją tak samo jak ja. – @BiblioteczkaRudej

Komentarze
Udostepnij