Zapowiedzi

Polska wokalistka SABINA i Matvey Emerson łączą spirytualną aurę z muzyką elektroniczną!

SŁOWIAŃSKA DUSZA I ŚWIATOWEJ SŁAWY PRODUCENT MUZYCZNY!

Słowiańskie brzmienia i spirytualna aura artystki SABINY, połączone z najlepszymi, światowymi trendami muzyki klubowej autorstwa Matveya Emersona. Posłuchajcie wyjątkowego remixu piosenki „Bluemental”.

Artystka niezależna, zawodowa aktorka, finalistka Przeglądu Piosenki Aktorskiej, kompozytorka i wizjonerka, śmiało wkracza na polski rynek muzyczny. Obok twórczości SABINY nie można przejść obojętnie. Swoim pierwszym singlem „Bluemental”, zapowiadającym jej drugi solowy album,  łączy się w jedność z Matką Naturą. Jej piosenka niesie przesłanie szacunku dla przyrody i więzi z nią. To artystyczny wyraz powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy. Opowiadając o cyklu życia, narodzinach, odejściach i drodze duszy, SABINA przenosi nas w świat głębokich doznań.

Piosenka powstała na pustej polanie na Podlasiu,. Tam napisałam Bluemental w głębokim połączeniu z naturą. Nie ukrywam, że odejście dwóch członków mojej rodziny skłoniło mnie ponownie do głębokiej refleksji nad życiem i jego całym cyklem. Blue to niebieski, mental to psychika i duchowość- czyli Bleumental. Niebieska psychika. Z drugiej strony blumen to kwiaty, zawiązujące do doliny kwiatów w myśli przewodniej piosenki i do maków- jako przenośni NAS- ludzi. To niezwykłe połączenie ludzi z naturą, z tym co nas tworzy, z naszymi korzeniami“ – tak o swoim utworze mówi SABINA.

To unikalna twórczość na naszym, polskim rynku muzycznym i nie tylko. Nie dziwi więc fakt, że światowej sławy producent muzyczny, Matvey, dostrzegł niesamowity potencjał  drzemiący w kompozycji polskiej wokalistki SABINY. Stworzony przez niego Remix Bluemental, nadał utworowi zupełnie nowego charakteru. Tu delikatna materia słowiańskich

brzmień, w doskonałych proporcjach miesza się z nowoczesnym klubowym beatem. Propozycja energetyczna i ze wszech miar pozytywna, wręcz uzależniająca.

Jak SABINA zareagowała na propozycję tej współpracy? „Jest to mój pierwszy remix w karierze. Z wielką otwartością i zaufaniem podeszłam do propozycji muzycznej Matveya. Ucieszyło mnie, że zachował słowiański klimat utworu, dokładając przy tym chociażby taki instrument, jak skrzypce, których w naszej kompozycji nie było 🙂  Myślę, że wielu słuchaczy muzyki klubowej zaprosi ten utwór do swoich playlist, a fani wersji oryginalnej z ciekawością odnajdą piosenkę na nowo.”

UTWÓR W WERSJI REMIX BLUEMENTAL NA KANALE YT SABINY

Remix „Bluemental” można usłyszeć w kanałach streamingowych: https://smarturl.it/BluementalClubRemix

TELEDYSK DO UTWORU „BLUEMENTAL”

MATVEY EMERSON – międzynarodowej klasy producent muzyczny. Jeden z najbardziej rozpoznawanych rosyjskich artystów sceny house&dance, autor tekstów oraz wokalista.

Do tej pory, utwory Matveya wydane zostały w takich wytwórniach jak Atlantic, Sony, Warner UK, Hed Kandi, Armada, Effective, STMPD RCRDS SELECTED. Jego produkcje jak „Say my name” czy „Never leave You” szturmem zdobywały klubowe listy przebojów w Europie czy USA. Artysta może pochwalić się wielomilionowymi odsłuchaniami na Spotify.

SABINA KARWALA – artystka niezależna, sama pisze teksty, komponuje, kreuje swą artystyczną wizję. Jest zawodową aktorką, kompozytorką, wizjonerką. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatność i subtelność, z nutą spirytualnej aury, z drugiej zaś – wulkan energii o niespotykanej, scenicznej charyzmie. To artystka, która wie dokładnie, czego chce. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, do niedawna spełniająca się głównie na scenach teatralnych, (obecnie gra m.in. w musicalu „Chicago”), można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych. Finalistka 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”.

FOTO: REMIX

Komentarze
Udostepnij