Zapowiedzi

Powstaje autorski musical „Apocalypsing”. Wesprzyj projekt

Studio wokalne Czarno na Białych zachęca do wsparcia ich autorskiego projektu. Celem jest stworzenie amatorskiego musicalu „Apocalypsing”, w którym główne role będą grane przez uczniów studia.

„Apocalypsing” to niezwykła opowieść o przetrwaniu i siły ludzkiego ducha w obliczu apokaliptycznych wydarzeń. 

Za pomocą muzyki, tańca i emocjonującej historii i MIŁOŚCI chcemy przenieść naszych widzów w świat pełen napięcia, nadziei i inspiracji. Musical tworzony jest przez studio Czarno Na Białych, które prowadzi Arkadiusz Borzdyński – aktor musicalowy, wokalista występujący pod pseudonimem ARKADIUSZ, autor własnych piosenek – w lutym 2023 roku pojawił się jego debiutancki album „RetroSpekcja”. 

Musical „Apocalypsing” to projekt amatorski, który przygotowują uczniowie studia Czarno Na Białych w oparciu o opiekę wyjątkowych trenerów wokalnych. Za tę sferę odpowiadają takie nazwiska jak Kinga Stańko, Patrycja Brzezińska, Paulina Mogielska, Beti Beata Stasiak (Zespół Wokalny), ale także sam Arkadiusz. Jednak jego główna rola w tym projekcie to reżyseria. Za kwestie aktorstwa odpowiedzialna jest Katarzyna Janiszewska, która współtworzy z Arkadiuszem scenariusz spektaklu. 

Musical oparty będzie na muzyce rozrywkowej, głównie na utworach zespołu MUSE. „Nie da się znaleźć lepszego materiału jeżeli mowa o apokalipsie”, mówi Arkadiusz. W spektaklu nie zabraknie jednak radiowych klasyków jak np. „What The World Needs Now”. Na język polski utwory przetłumaczy niezastąpiony Maciej Glaza.  

Wsparcie publiczności jest niezwykle ważne dla realizacji tego projektu. W zamian za wpłatę w wysokości 35 złotych, każda osoba otrzyma zaproszenie na wyjątkową premierę musicalu.

Spektakl wesprzeć można także kwotą indywidualną, rezerwując sobie przy tym miejsce w pierwszym rzędzie. 

Pozyskane fundusze pozwolą pokryć koszty produkcji, scenografii, kostiumów oraz nagłośnienia, zapewniając tym samym utalentowanym uczniom niezapomniane doświadczenie scenicznego występu. 

Premiera spektaklu planowana jest na styczeń 2024 roku w Centrum Promocji Kultury w Warszawie. Zapraszamy serdecznie! 

Projekt możesz wesprzeć tutaj

***

Scenariusz: Katarzyna Janiszewska, Arkadiusz Borzdyński

Reżyseria: Arkadiusz Borzdyński 

Tłumaczenie tekstów piosenek: Maciej Glaza

Przygotowanie wokalne: Kinga Stańko, Paulina Mogielska, Patrycja Brzeźińska

Zespół Wokalny: Beata Beti Stasiak

Komentarze
Udostepnij