Zapowiedzi

Premiera “Bój to nasz przedostatni” w warszawskim Klubie Komediowym

W najbliższy piątek 7 sierpnia przy Nowym Świecie 4a wyląduje Rakieta Klub. W nowo otwartym lokalu będzie można potańczyć, spotkać się na drinka i obejrzeć spektakle Klubu Komediowego.

Elon Musk odpalił w kosmos rakietę SpaceX a twórcy Klubu Komediowego, Cudów na Kiju i browaru Inne Beczki postanowili umieścić swoją własną satelitę na kulturowo-imprezowej orbicie Warszawy – Rakietę Klub.

W Rakiecie można przemieszczać się w stanie nieważkości pomiędzy kilkoma pokładami:

– poziom zero z drink barem pod wodzą mistrza koktajli Farotha Farocińskiego

– górnym pokład rozrywkowo – muzyczny, gdzie po błyskotliwych spektaklach Klubu Komediowego będzie można się pobujać do rana w rytmach znanych i lubianych warszawskich DJ – ów

– pokład zewnętrzny z ogródkiem letnim, który pozwoli złapać zdrowy dystans

7 sierpnia (piątek), od godz. 22.00

Taniec z gwiazdami x Glass Hunters

Zapraszamy na odpalenie świateł na lądowisku. Z pomocą GLASS Hunters rozpoczniemy muzyczną sekwencję lądowania imprezodromu Rakieta Klub! Będzie głośno, będzie szybko (co trzeci wolny) i będzie kosmicznie.

Start: 22.00, wstęp wolny.

8 sierpnia (sobota), godz. 18.00

Bój to nasz przedostatni | Premiera

Czy druga młodość musi być ostatnia?! Odkąd dziewięćdziesiątka to nowa siedemdziesiątka!? I czemu po sześćdziesiątym piątym roku życia każdy w pewnym sensie nazywa się Felicjan?

Na te i inne pytania odpowie (być może błędnie) najnowsza premiera Klubu Komediowego: awanturniczo-geriatryczna farsa muzyczna pt. „Bój to nasz przedostatni!”.

Historia brawurowej ucieczki niedobranej pary emerytów z Willi Morfei, najbłoższego domu sennej starości. W poszukiwaniu wieńczącej scenariusz ich życia przygody zabrną na Bal u Hrabiny Lecytyny, nad własną trumnę, a nawet na Boski dywanik. Po drodze zadzierając m.in.: z pierwszym Dresiarzem-Emerytem RP, zdzidziałą gwiazdą Lady Dziadygą i Ponurą Kosiarką. A wszystko, by udowodnić, że każdy życiorys powinna kończyć wielka przygoda. Nie, nie ostatnia. Przedostatnia przygoda!

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

– online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP

– stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie (górna sala) od godziny 16 w dni, w które gramy tam spektakle (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)

Komentarze
Udostepnij