Zapowiedzi

Premiera spektaklu „No make up” u Osterwy w Gorzowie Wlkp.

29 maja w Teatrze Osterwy w Gorzowie odbędzie się premiera spektaklu „No make up” ONE WOMAN SHOW w wykonaniu Karoliny Miłkowskiej.

Z ironią i dystansem… spektakl teatralny w formie stand-upu, o kobietach – ale nie tylko dla kobiet! Bohaterka kreowana przez Karolinę Miłkowską ma masę uroku… oraz tonę problemów, w które często sama się pakuje. W błyskotliwy i humorystyczny sposób prowadzi nas przez mapę swoich upadków, z jednej relacji w następną, aby znowu skończyć ze złamanym sercem… Gwarantowana solidna porcja śmiechu przyprawiona szczyptą refleksji. Czasem wystarczy zmyć z siebie makijaż oczekiwań, aby… Chcesz zmian? Bądź tą zmianą!

To nie pierwszy raz, kiedy Karolina Miłkowska samodzielnie staje na scenie. W 2019 roku zrealizowała „Nadbagaż”, monodram o nostalgicznym powrocie do kraju lat dziecinnych w zderzeniu z dzisiejszą, polską rzeczywistością, a w 2022 roku „Baszert. Dziewczyna z Nowolipek”, gdzie wciela się w dwie kobiety, Olę i Idę, które dzieli wszystko, ale połączył je los… i adres na warszawskich Nowolipkach.

Autorką spektaklu „No make up” ONE WOMAN SHOW, jak i pozostałych monodramów prezentowanych przez Karolinę Miłkowską jest Iwona Kusiak, z którą od lat tworzą udany duet artystyczny.

Spektakl wyreżyserowała Magdalena Skiba, absolwentka PWST w Krakowie. Obecnie aktorka Teatru Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

fot. proj. Krzysztof Białowicz

Komentarze
Udostepnij