Zapowiedzi

Premierowy “Seks dla opornych” w kieleckim Te Ta TeT

“Seks dla opornych”

Pokazy przedpremierowe zaplanowano na piątek (4 czerwca), godz. 16 i 19.30. Premiera odbędzie się w sobotę (5 czerwca) o godz. 16 i 19. Spektakl obejrzeć będzie można także 12, 13 i 24 czerwca o godz. 19.

On i Ona – Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. Aby się wspomóc zabierają ze sobą poradnik pt: “Seks dla opornych”, jednak zanim uda im się go otworzyć czeka ich solidny rozrachunek z życia. Wzajemne zarzuty, wyrzuty i żale doprowadzą niemalże do całkowitego rozstania, przewodnik po łóżkowych meandrach rozkoszy dostarczy im raczej groteskowych przeżyć, wystawiając ich jednak na zażenowanie i konsternację aniżeli nowe doznania i wielkie uniesienia. Jednakże tej jednej nocy przekonają się, że codzienność i małżeńska rutyna są tak naprawdę największą wartością, bo składają się na nią wzajemna bliskość i przyjaźń, zaufanie i poczucia bezpieczeństwa. Po prostu… miłość. To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych.

Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.

Reżyseria: Marek Kępiński Scenografia: Joanna Biskup-Brykczyńska

OBSADA (role dublowane): Barbara – Teresa Bielińska/Ewa Pająk Karol – Mirosław Bieliński/Jacek Mąka (Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach)

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57413/Kielce/Seks+dla+opornych+-+Teatr+TeTaTeT/

Komentarze
Udostepnij