Rok 2020 rozpoczęliśmy premierą spektaklu Słowik i Babka Natura Magdy Żarneckiej w reżyserii Przemysława Jaszczaka. Spektakl rodzinny o ekologii i relacjach międzyludzkich, opowiada historię babci, która żyje na wsi ze swoimi zwierzętami i w zgodzie z naturą. Po śmierci dziadka przeprowadza się razem ze swoimi ukochanymi zwierzętami – świnią i gęsią, do rodziny mieszkającej w mieście, z którą nie ma dobrych kontaktów. Spektakl pojawi się w naszym repertuarze ponownie w październiku. Polecamy rodzinom i dzieciom jako świetną lekcję wychowawczą.
Niestety wybuch epidemii i sytuacja na świecie spowodowała zawieszenie dotychczasowej działalności kulturalnej w Polsce, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni. Zostaliśmy zmuszeni do przełożenia długo wyczekiwanej premiery spektaklu Pippi Långstrump Astrid Lindgren z muzyką oryginalną George Riedel, w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego w tłumaczeniu Katii Czarnej. Premiera spektaklu została zaplanowana na styczeń 2021.
Na szczęście teatr bardzo szybko odnalazł się w nowej sytuacji i stworzył cykl wydarzeń artystycznych i edukacyjnych w sieci pod wspólnym tytułem Teatroteka Andersena. Projekt rozpoczął się w marcu 2020r., a potrwa do października 2020r. Otrzymał on dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura w sieci. Projekt obejmuje realizację następujących cyklów: czytań performatywnych – Odczarujmy lektury, rozmów z aktorami, odkrywania teatru od kuchni – Teatralne Podróże dla Dużych Dzieci oraz prezentacji form plastycznych teatru – Spotkania z lalką teatralną. Stworzyliśmy pełny i stały repertuar wydarzeń w sieci, który cieszy się ogromną popularnością, jest doceniany przez rodziny z dziećmi i nauczycieli. Nasze materiały wideo, szczególnie te edukacyjne, opracowane przez naszą pedagożkę teatralną – Małgorzatę Adamczyk, stanowią materiał dydaktyczny dla pedagogów ze szkół i przedszkoli oraz instruktorów z domów kultury. Ogląda nas cała Polska, a także Polonia mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, Ukrainie, Białorusi i Wielkiej Brytanii.
W tradycyjnym repertuarze pojawią się znane i lubiane tytuły: spektakle w reżyserii Katarzyny Kawalec Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu i Bucik Kopciuszka. Na scenę powróci długo nie grany spektakl Pchła Szachrajka w reżyserii Marka Ciunela. Ten spektakl, to także nasza propozycja na spędzenie rodzinnego Mikołaja i Sylwestra. Pojawią się uwielbiane przez naszą publiczność Muminki w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego oraz wróble i gołębie w spektaklu Dziób w dziób w reżyserii Elżbiety Depty.
WAŻNE INFORMACJE:
- Bilety indywidulane na spektakl Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu, reż. Katarzyny Kawalec można już kupować w serwisie Bilety24 https://teatrandersena.bilety24.pl/
- Kasa teatru jest czynna od 1 września, od wtorku do piątku od g. 8:30 – 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem.
- Zanim kupią Państwo bilety na spektakle prosimy o zapoznanie się z zasadami reżimu epidemiologicznego oraz regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie w czasie pandemii COVID-19
- UWAGA! Ze względu na dynamicznie zmianującą się sytuację, repertuar może ulec zmianie. Najbardziej aktualny repertuar zawsze jest dostępny na stronie: https://teatrandersena.pl/repertuar/
- Informacje o cenach, rezerwacjach biletów, https://teatrandersena.pl/bilety/
Z GŁOWĄ W CHMURACH CZYLI O ŻYRAFIE, KTÓRA SZUKAŁA DESZCZU
wiek: 5+, czas: 50 min.
TWÓRCY
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Kawalec
Scenografia i projekty lalek: Areta Puchalska
Muzyka: Łukasz Damrych
Ruch sceniczny: Klaudia Cygoń
Reżyseria świateł: Kamil Derda
OBSADA
Piotr Bublewicz
Roma Drozdówna
Gabriela Jaskuła
Bartosz Siwek
Katarzyna Staniewska
Na afrykańskiej pustyni panuje susza i upał, a zwierzętom zaczyna brakować wody. Marzycielska, ale jednocześnie energiczna Żyrafa, nie widząc innego sposobu, wybiera się w pogoń w poszukiwaniu chmur, z których ma spaść na pustynię deszcz. Ptaki, które władają niebem nad piaszczystym bezkresem niestety nie dają rady znaleźć najmniejszej nawet chmurki. Sadzawki wysychają jedna po drugiej i zaczyna brakować nadziei. Żyrafa postanawia wzlecieć sama, ale jest to dla niej niewykonalne – próbuje nawet skorzystać z ptasich piór. Biegnie jak najdalej zapatrzona w niebo, a w swoim pędzie nie zauważa wygrzewającej się na piasku Żmija. Żmij, oszukuje najpierw Żyrafę, że chmury są tuż obok. Rysuje je… na piasku. Temperament zupełnie odmienny od własnego – podstępnego – intryguje Żmija, ale zauważa też, że Żyrafa potrzebuje pomocy. Podczas wspólnej wędrówki nawiązuje się między nimi uczucie, więź. Żmij jest w stanie zrzucić swoją skórę pod groźbą zamarznięcia na kość na ośnieżonej górze, aby tylko pomóc Żyrafie. Ta z kolei potrafi nareszcie zatrzymać się i spojrzeć spokojnie na sytuację. Odtąd razem będą potrafili zrobić wszystko, o czym zamarzą.
Spektakl stworzony w konwencji musicalu lalkowego.
SŁOWIK I BABKA NATURA
wiek: 5+ / czas: 50 min.
Na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena
TWÓRCY
Tekst: Magda Żarnecka, Przemysław Jaszczak
Reżyseria: Przemysław Jaszczak
Scenografia: Aleksandra Starzyńska
Teksty piosenek: Magda Żarnecka
Muzyka: Urszula Chrzanowska
Ruch sceniczny: Michał Ratajski
OBSADA
Konrad Biel
Bogusław Byrski
Jacek Dragun
Kinga Matusiak- Lasecka
Łukasz Staniewski
Mirella Rogoza -Biel
Natalia Sacharczuk
Ilona Zgiet
Tytułowy Słowik stanowi luźną parafrazę baśni Andersena o tym samym tytule. Twórcy sięgają po klasyczną opowieść, by na jej bazie zbudować zupełnie nową, utrzymaną jednak w tym samym duchu historię.
Babcia Dora całe życie mieszkała na wsi. To tutaj czuła się naprawdę dobrze, prowadząc z Dziadkiem tętniące życiem gospodarstwo rolne. Dora nie jest jednak zwyczajną Babcią – rozmawia z Matką Naturą, roślinami i zwierzętami, zna mnóstwo legend i baśni, podczas gdy Dziadek jest zapalonym pszczelarzem. Oboje żyją z przyrodą w pełnej harmonii. Jednak pewnego dnia Dziadek odchodzi, a gospodarstwo trzeba sprzedać. Babcia, wraz z ukochaną świnią i gęsią, jest zmuszona zamieszkać u swojego syna i jego rodziny. Będzie jej bardzo trudno odnaleźć się w betonowym, zasypanym śmieciami mieście, u boku rodziny, której zupełnie nie rozumie. Straci tu też kontakt z Matką Naturą, co jeszcze bardziej spotęguje poczucie wyobcowania. Zarówno rodzice, jak i ich syn Witek, bardziej cenią życie materialne, toczone w Internecie. W dodatku nie segregują śmieci i prawie ze sobą nie rozmawiają. Co wyniknie ze zderzenia dwóch tak różnych światów? Przekonajcie się sami.
DZIÓB W DZIÓB
wiek 5+ / czas: 90 min.
Na podstawie dramatu Maliny Prześlugi
TWÓRCY
Reżyseria: Elżbieta Depta
Scenografia: Agata Andrusyszyn-Chwastek
Projekty lalek: Patryk Chwastek
Muzyka: Łukasz Maciej Szymborski
OBSADA
Piotr Bublewicz
Bożena Dragun
Jacek Dragun
Roma Drozdówna
Kacper Kubiec
Bartosz Siwek
Katarzyna Staniewska
Maria Wąsiel
Opowieść toczy się wokół przygód Bandy honorowych gołębi, które walczą z podwórkową kotką Dolores, podejrzewając ją o zjedzenie ich towarzysza Janusza. Plany krzyżuje im pojawienie się wróbla Przemka, który bardzo chciałby dołączyć do Bandy i stać się jednym z gołębi. Jednak czy wróbel może kiedykolwiek zostać gołębiem? Historia porusza bardzo aktualne tematy budowania poczucia wspólnoty, miejsca dla inności w grupie i konfliktu wartości. Wciągająca akcja i komediowy nastrój utworu sprawiają, że jest on przeznaczony dla widzów w różnym wieku.
Za inscenizację dramatu odpowiedzialna jest reżyserka Elżbieta Depta, mająca doświadczenie w pracy w teatrach dramatycznych w Warszawie, Bydgoszczy, Gnieźnie i Kielcach, laureatka Nagrody Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Za oprawę scenograficzną i wykonanie lalek jest odpowiedzialne młode małżeństwo-tandem artystyczny – Agata Andrusyszyn-Chwastek scenografka nagrodzona główną nagrodą na Festiwalu Nowej Scenografii 2016 oraz Patryk Chwastek artysta malarz, którego prace prezentowane były w galeriach w Polsce i za granicą. Ich pomysł na scenografię polega na stworzeniu jej z rzeczy z recyklingu, zebranych na potrzeby spektaklu.
MUMINKI
wiek: 5+ / czas: 100 min.
Na podstawie opowiadań Tove Jansson
TWÓRCY
Scenariusz i reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Scenografia: Marika Wojciechowska
Muzyka: Michał Kowalczyk
Choreografia: Urszula Pietrzak
Projekcje video: Bogusław Byrski
OBSADA
Konrad Biel
Piotr Bublewicz
Bogusław Byrski
Gabriela Jaskuła
Kacper Kubiec
Mirella Rogoza-Biel
Bartosz Siwek
Wioletta Tomica
Maria Wąsiel
Ilona Zgiet
Honorowy Patronat nad spektaklem objęła Ambasada Finlandii w Warszawie.
Muminki to fikcyjne istoty z rodziny trolli, podobne nieco do hipopotamów, ale dwunożne, zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii. Drzwi domu Muminków są zawsze otwarte. Nawet kiedy gospodarze śpią zimowym snem, można wejść, zaparzyć sobie herbaty, zjeść nieco konfitur i trochę pomieszkać, ale potem trzeba wszystko odłożyć na miejsce. W dolinie żyje jeszcze mnóstwo innych stworzeń: Paszczaki, Hatifnatowie, Mimble – każde z nich ma swoje spojrzenie na świat, swój charakter i temperament. Ta mnogość postaci sprawia, że wszyscy, którzy zakochują się w Muminkowym świecie, odnajdują tam siebie.
Z całego worka opowieści o rodzinie fińskich trolli wybraliśmy te najbardziej „magiczne”. Teatralne czarowanie odbywa się przy pomocy… kapelusza. To on sprawia, że nasi bohaterowie urządzają podniebne wyścigi na chmurach, zamieniają wodę w rzece w malinowy sok, a dolinę w prawdziwą egzotyczną dżunglę. Jednak nawet z marzeniami może być kłopot, zwłaszcza kiedy zaczną wymykać się spod kontroli…
Scenografia Mariki Wojciechowskiej, jest niczym wyjęta z książek, nieco komiksowa, wyrazista i oszczędna w kolorze. To sprawia, że widz ma okazję wejść do świata, który już zna i od pierwszej minuty czuje się w nim swojsko. Wszystkie postaci, mają formę trójwymiarowych lalek animowanych przez ukrytych w cieniu aktorów.
PCHŁA SZACHRAJKA
wiek: 5+ / czas: 65 min.
Na podstawie bajki Jana Brzechwy
TWÓRCY
Reżyseria: Marek Ciunel
Scenografia: Sebastian Łukaszuk
Muzyka: Piotr Klimek
Choreografia: Urszula Pietrzak
Efekty specjalne: Jerzy Jakub Buczyński
Reżyseria świateł: Radosław Kamiński
OBSADA
Konrad Biel
Piotr Bublewicz
Bogusław Byrski
Gabriela Jaskuła
Mirella Rogoza– Biel
Natalia Sacharczuk
Wioletta Tomica
Chcecie bajki? Oto bajka… Pierwsze wersy nieśmiertelnego utworu Jana Brzechwy zna prawie każdy. Dalej już trochę gorzej, bo jak tu spamiętać i opowiedzieć niezliczone i absurdalne przygody i szachrajstwa tytułowej Pchły. Nasza bohaterka owija sobie wszystkich wokół palca, a wszystkie intrygi przeprowadza z właściwą sobie złośliwością, żeby nie powiedzieć – perfidią. Utwór Brzechwy nasycony jest, jak cała jego twórczość, ogromną dawką satyry i nieokiełznanego dowcipu. Nasza Pchła skacze z kołnierza na kołnierz, wpada z jednych tarapatów w drugie, ale z każdej sytuacji udaje jej się wyjść z opresji.
Twórcy „Pchły…” próbują uchwycić absurd wierszowanej opowieści bawiąc się z małymi i dużymi widzami iluzją, mamią ich magicznymi sztuczkami i podstawiając pod nos lustro udowadniają jak łatwo i naiwnie dajemy się za ten nos wodzić.
BUCIK KOPCIUSZKA
wiek: 0-5 lat / czas: 60 min.
TWÓRCY
Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Kawalec
Scenografia i kostiumy: Areta Puchalska
Muzyka: Radosław Bolewski
OBSADA
Bartosz Siwek
Ilona Zgiet
Przed wejściem na spektakl widzowie zdejmują buty i siadają na podłodze razem z aktorami.
Spektakl dedykowany najmłodszej publiczności, który ma za zadanie oswoić maluchy z przestrzenią teatru oraz ich rozwój sensoryczny poprzez aktywny udział w działaniach proponowanych na scenie przez aktorów. To wariacja na temat znanej wszystkim historii Kopciuszka. Zachowując linearność opowieści, twórcy spektaklu skupili się na jednym z symboli tej baśni, pantofelku, budując wokół niego całą gamę plastycznych obrazów. Pantofelek jest jedynym śladem, dzięki któremu Książę będzie mógł odnaleźć ukochaną. Drugą inspiracją do powstania scenariusza jest książką pt. Noga w nogę Viliama Klimacka z ilustracjami Desidera Totha. Spektakl to zbiór obrazów i sytuacji opisujących tropienie przeróżnych śladów butów, opon, kocich łap, zostawianie ich i rysowanie tam, gdzie spotkało nas coś dobrego i interesującego. Historia prowadzona przez dwójkę aktorów zachęca do zabawy w detektywa, w tropienie i obserwowanie śladów zostawianych wszędzie, do patrzenia na otaczający świat tak, aby stworzyć opowieść na podstawie tropu, na który się natkniemy. Filarem przedstawienia będzie zabawa przedmiotami, odkrywanie ich nowych znaczeń i funkcji (but może być tatą, sukienką, karetą, koniem; pudełko – pojazdem, pałacem, tronem).
PIPPI LÅNGSTRUMP
wiek: 8+/ czas: 100 min.
Na podstawie książki Astrid Lindgren
TWÓRCY
Muzyka oryginalna: George Riedel
Reżyseria: Krzysztof Rzączyński
Tłumaczenie i teksty piosenek: Katia Czarna
Aranżacja, nagrania i oprawa muzyczna: Michał Kowalski
Scenografia i kostiumy: Marta Kuliga
Choreografia: Inga Pilchowska
Reżyseria świateł: Karolina Gębska
Przygotowanie wokalne: Agnieszka Greinert
OBSADA
Konrad Biel
Piotr Bublewicz
Bogusław Byrski
Bożena Dragun
Jacek Dragun
Gabriela Jaskuła
Kacper Kubiec
Kinga Matusiak – Lasecka
Daniel Lasecki
Adam Organista
Natalia Sacharczuk
Bartosz Siwek
Katarzyna Staniewska
Łukasz Staniewski
Wioletta Tomica
Maria Wąsiel
Prawa autorskie do utworu reprezentuje w Polsce Agencja ADiT – Produced by special arragment with Nordiska Aps, Copenhage
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Ambasador Szwecji w Polsce Stefan Gullgren
Każdy z nas sięgając do swojego dzieciństwa widzi tę roześmianą dziewczynkę z piegami na twarzy i rudymi warkoczykami. Pippi, szwedzka dziewięciolatka jest ikoną dziecięcego świata pełnego niepohamowanej wolności, skłonności do fantazjowania, przekraczania zakazów i badania granic swoich możliwości.
Spektakl będzie opowiadał o przygodach Pippi, która trafia do małego, spokojnego miasteczka i wpuszcza do niego całkiem sporo tej dziecięcej perspektywy. Pippi robi to co chce, czuje swoją siłę, możliwości i marzy o tym, żeby stale „było fajnie”. Obnaża także hipokryzję ludzi dorosłych, którzy chcieliby formatować własne dzieci do jakiś nieistniejących ideałów i którzy myślą tylko o tym, by dziecko jak najszybciej przemienić w dorosłego.
W dzisiejszych czasach rodzice nieustannie inwestują w umiejętności swoich dzieci zapisując je na coraz to nowe dodatkowe zajęcia, obciążając je ponad miarę próbując tworzyć ze swoich dzieci jeszcze lepsze klony samych siebie. Dlatego też spektakl będzie bardzo mocno stał po stronie małych ludzi, poszanowania ich integralności i indywidualności.
To spektakl familijny z buntowniczą energią, tryskający humorem i klaunadą, pełen cyrkowych sztuczek, operujący zarówno planem żywym jak i lalkowym, zabawny, ale również potrafiący pochylić się nad wrażliwością i mądrością dziecka, a także jego samotnością w świecie dorosłych.
TEATROTEKA ANDERSENA
CZYLI TEATR W SIECI
Ostatnie kilka miesięcy było dużym wyzwaniem dla nas wszystkich. Zamknięci w domach, głodni kultury i doświadczeń artystycznych wspólnie szukaliśmy sposobów na to, żeby spotkać się teatralnie. Wsparciem ku temu okazał się Internet i to za jego sprawą udało nam się zorganizować spotkania na żywo, gdzie czytaliśmy bajki, baśnie, poezje, bawiliśmy się językowo i oglądaliśmy spektakle. Te doświadczenia stały się pretekstem do powstania programu Teatroteka Andersena. Stworzyliśmy stały program wydarzeń artystycznych i edukacyjnych emitowanych w sieci od marca 2020r., w ramach którego realizowaliśmy czytania performatywne, warsztaty tworzenia lalek teatralnych, spotkania z aktorami, odkrywaliśmy teatr od kulis i rozmawialiśmy o teatrze.
Wierzymy, że sytuacja w naszym kraju pozwoli nam na to, aby już niebawem móc spotkać się osobiście w teatrze, na warsztatach teatralnych. Jeśli nie – będziemy szukali innych dróg kontaktu z Wami. W oczekiwaniu na najnowsze wytyczne bezpieczeństwa przygotowujemy szczegółowy program spotkań, ale już na żywo. Gdy tylko zostaną ogłoszone zasady, które pozwolą nam bezpiecznie doświadczać teatru, przedstawimy propozycje współpracy na stronach internetowych teatru.
Tymczasem przedstawiamy repertuar emisji wydarzeń edukacyjnych w sieci. Wszystkie wydarzenia Teatroteki Andersena są bezpłatne i emitowane jednocześnie na naszym profilu Facebook, YouTube i stronie internetowej www.teatrandersena.pl/teatroteka.
REPERTUAR SPEKTAKLI ON LINE
Cykl emisji archiwalnych nagrań wideo spektakli, które miały premierę między rokiem 2010 a 2019.
Repertuar emisji:
- piątek, 11 września, g. 9:30 – niedziela, 13 września, g. 22:00 | Jaś i Małgosia, reż. Zbigniew Lisowski (Premiera: 16.10.2010) | wiek: 7+
- piątek, 9 października, g. 9:30 – niedziela, 11 października g. 22:00 | Podwójne życie Weroniki, reż. Krzysztof Rzączyński (Premiera: 30.03.2019) | wiek: 16+
ODCZARUJMY LEKTURY
Niezwykłe spotkanie z lekturami szkolnymi, które zapewne pamiętamy z lekcji języka polskiego. Teksty te, niewątpliwie piękne, ponadczasowe i niosące za sobą wiele pytań, zachęcające do refleksji – wciąż są osnute złą sławą. Aktorzy teatru nie tylko odczytają lektury, ale za pomocą różnych technik takich jak – animacja przedmiotu, gra cieni, światła, czy wreszcie lalki – zachęcą do wejścia w zaczarowany świat literatury i wyobraźni.
Repertuar emisji:
- piątek, 11 września, g. 16:00 | Roma Drozdówna i Kinga Matusiak – Lasecka | przypowieść Biblijna
- piątek, 25 września, g. 16:00 | Ilona Zgiet | Legendy polskie
- piątek, 9 października, g. 16:00 | Bożena Dragun i Jacek Dragun | Baśń o Złotej Rybce, Bracia Grimm
- piątek, 23 października, g. 16:00 | Bartosz Siwek, Kacper Kubiec, Łukasz Staniewski | Mitologia grecka
SPOTKANIA Z LALKĄ TEATRALNĄ
Cykl warsztatów przybliżających podstawową terminologię teatralną w oparciu o grafiki i zdjęcia z naszych spektakli – zarówno tych, które możecie podziwiać na scenie i tych archiwalnych. W ramach tego cyklu odkrywamy nie tylko bogactwo lalkarstwa, niebywałe umiejętności aktorów w animacji lalek, galerie zdjęć ze spektakli, ale zaglądamy też w najdalsze zakamarki naszych magazynów teatralnych, żeby odsłonić warsztat lalkarza!
Repertuar emisji:
- wtorek, 8 września, g. 9:30 | Jawajka | Daniel Lasecki
- wtorek, 22 września, g. 9:30 | Tintamareska | Gabriela Jaskuła
- wtorek, 6 października, g. 9:30 | Lalka trickowa | Bogusław Byrski
- wtorek, 20 października, g. 9:30 | Lalka stolikowa | Katarzyna Staniewska
TEATRALNE PODRÓŻE DLA DUŻYCH DZIECI
Podróże po wyspach, gdzie rozmawia się o teatrze. Pedagog teatralna, Małgorzata Adamczyk, która na co dzień pracuje z publicznością teatru zebrała najczęściej pojawiające się pytania publiczności i zachęci aktorów, aby zechcieli opowiedzieć o swojej pracy nieco inaczej.
Repertuar emisji:
- czwartek, 24 września, g. 18:00 | WYSPA RODZICÓW (NIE)AKTORÓW | Mirella Rogoza-Biel i Kacper Kubiec | o czytaniu bajek na dobranoc.
- czwartek, 22 października, g. 18:00 | WYSPA TEKSTÓW W TEATRZE | Roma Drozdówna i Ilona Zgiet | jakie teksty bierze się na scenę, skąd czerpie się inspiracje, o pisaniu scenariusza, o tym czy różne „wizje” inspirują, czy blokują. Czy tekst można zmieniać? O „poprawianiu Mickiewicza”.
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.
REPERTUAR SPEKTAKLI
WRZESIEŃ 2020
- sobota, 12.09.| g. 16:00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- niedziela, 13.09.| g. 12:00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- sobota, 19.09.| g. 16: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- niedziela, 20.09.| g. 12: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- wtorek, 22.09.| g. 09:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- środa, 23.09.| g. 09:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- czwartek, 24.09.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- piątek, 25.09.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- sobota, 26.09.| g. 16: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- niedziela, 27.09.| g. 12: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- wtorek, 29.09.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- środa, 30.09.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
PAŹDZIERNIK 2020
- czwartek, 01.10.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- piątek, 02.10.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- sobota, 03.10.| g. 16: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- niedziela, 04.10.| g. 12: 00 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- wtorek, 06.10.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- środa, 07.10.| g. 9:30 i 11:30 | Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu | wiek: 5+
- sobota, 10.10.| g. 16:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- niedziela, 11.10.| g. 12:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- wtorek, 13.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- środa, 14.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- czwartek, 15.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- piątek, 16.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- sobota, 17.10.| g. 16:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- niedziela, 18.10.| g. 12:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- wtorek, 20.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- środa, 21.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- czwartek, 22.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- piątek, 23.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- sobota, 24.10.| g. 16:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- niedziela, 25.10.| g. 12:00 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- wtorek, 27.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- środa, 28.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- czwartek, 29.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
- piątek, 30.10.| g. 9:30 i 11:30 | Słowik i Babka Natura | wiek: 5+
LISTOPAD 2020
- środa, 04.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- czwartek, 05.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- piątek, 06.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- sobota, 07.11.| g. 16:00 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- niedziela, 08.11.| g. 12:00 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- wtorek, 10.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- czwartek, 12.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- piątek, 13.11.| g. 9:30 i 11:30 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- sobota, 14.11.| g. 16:00 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- niedziela, 15.11.| g. 12:00 | Dziób w dziób | wiek: 5+
- czwartek, 19.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- piątek, 20.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- sobota, 21.11.| g. 16:00 | Muminki | wiek: 5+
- niedziela, 22.11.| g. 12:00 | Muminki | wiek: 5+
- wtorek, 24.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- środa, 25.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- czwartek, 26.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- piątek, 27.11.| g. 9:00 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- sobota, 28.11.| g. 16:00 | Muminki | wiek: 5+
- niedziela, 29.11.| g. 12:00 | Muminki | wiek: 5+
GRUDZIEŃ 2020
- wtorek, 01.12.| g. 9:30 i 11:30 | Muminki | wiek: 5+
- piątek, 04.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- sobota, 05.12.| g. 16:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- niedziela, 06.12.| g. 12:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- wtorek, 08.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- środa, 09.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- czwartek, 10.12.| g. 9:30 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- piątek, 11.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- sobota, 12.12.| g. 16:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- niedziela, 13.12.| g. 12:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- wtorek, 15.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- środa, 16.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- czwartek, 17.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- piątek, 18.12.| g. 9:30 i 11:30 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- sobota, 19.12.| g. 16:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- niedziela, 20.12.| g. 12:00 | Pchła szachrajka | wiek: 5+
- czwartek, 31.12.| g. 18:00 | SYLWESTER Pchła szachrajka | wiek: 5+
STYCZEŃ 2021
- sobota, 02.01. | g. 16:00 | Bucik Kopciuszka | wiek: 0-5
- niedziela, 03.01. | g. 12:00 | Bucik Kopciuszka | wiek: 0-5
- niedziela, 10.01. | g. 12:00 | Bucik Kopciuszka | wiek: 0-5
- sobota, 16.01. | g. 17:00 | PREMIERA Pippi Långstrump | wiek: 8+
- niedziela, 17.01. | g. 16:00 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- wtorek, 19.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- środa, 20.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- czwartek, 21.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- piątek, 22.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- sobota, 23.01. | g. 16:00 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- niedziela, 24.01. | g. 12:00 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- wtorek, 26.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- środa, 27.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- czwartek, 28.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- piątek, 29.01. | g. 9:00 11:30 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- sobota, 30.01. | g. 16:00 | Pippi Långstrump | wiek: 8+
- niedziela, 31.01. | g. 12:00 | Pippi Långstrump | wiek: 8+