Zapowiedzi

Ruszył nabór do 4. edycji Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego The Best Off!

4. THE BEST OFF – OGŁOSZENIE O NABORZE

Zapraszamy do zgłaszania spektakli do czwartej edycji Konkursu na Najlepszy Spektakl Niezależny „The Best Off”. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj: http://off-konkurs.pl/formularz-zgloszeniowy/

Nabór trwa do 10 grudnia 2021 r.

Nagrodą dla zwycięzcy jest rekomendacja do tournee po co najmniej siedmiu instytucjonalnych scenach w kraju. Konkurs ma charakter trójetapowy. Pierwszy etap polega na zgłoszeniu spektaklu wraz z pełnym nagraniem i opisem. W drugim członkowie jury oglądają nagrania wszystkich zgłoszonych spektakli i wybierają finalistów do etapu trzeciego. Następnie jury ogląda wybrane spektakle na żywo i wyłania zwycięzcę, który w sezonie 2022/2023 wybierze się w artystyczną podróż po scenach wspierających konkurs. Przyznawane są również wyróżnienia i nagrody finansowe.

Organizatorem konkursu są: Fundacja Teatr Nie-Taki i redakcja wydawanego przez nią kwartalnika „nietak!t”, portal teatralny.pl, oraz partnerskie sceny teatralne.

Serdecznie zachęcamy wszystkie niezależne zespoły i indywidualnych artystów do zapoznania się z Regulaminem i zgłaszania swoich spektakli!

Komentarze
Udostepnij