Zapowiedzi

“Serce na walizkach” K.A. Figaro! Nowa powieść bestsellerowej pisarki!

K.A. Figaro
“Serce na walizkach”

Wydawnictwo Lipstick Books

“Serce na walizkach” to pierwszy tom serii Rozdroża. Autorką książki jest K.A. Figaro, twórczyni bestsellerowego cyklu Rozchwiani,
który podbił serca polskich Czytelniczek.

Premiera książki już 2 czerwca!

Czy chociaż raz zastanawiałaś się, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś…? Czy czułaś się kiedyś zdeptana, oszukana, rozczarowana i odepchnięta przez męża? Czy żyjąc w idealnym związku, chociaż raz zatraciłaś obraz siebie? Czy przez problemy i samo życie zapomniałaś o gorących i namiętnych chwilach w sypialni albo o motylach szalejących w brzuchu? Co musiałoby się stać, byś pozwoliła sobie na zapomnienie i uległa obcemu, bezwstydnemu i inteligentnemu nieznajomemu? Małgorzata Piłat to kobieta żyjąca w związku, który dla otoczenia wydaje się idealny, lecz w rzeczywistości wyniszcza ją od środka. Jej mąż już dawno zapomniał, że miłość składa się z drobnych rzeczy, a nie z góry pieniędzy, które zdobią ich konta. Co zrobi Gośka, gdy na jej drodze stanie mężczyzna, przy którym poczuje się znów sobą, kochana i szczęśliwa? Czy zatraci się w obcych ramionach,czy też będzie trwać na straży swojego małżeństwa?

Przez tę książkę się płynie! Świetnie poprowadzona akcja, która wciąga z każdą stroną coraz bardziej, niebanalna historia z poruszającym serce zakończeniem. Moim zdaniem ten tytuł warto, a nawet trzeba przeczytać! Gorąco polecam!
KINGA LITKOWIEC

Powieść o samotności w małżeństwie, o zakazanym owocu, który uwodzi i kusi. K.A. Figaro dzieli się z nami świetną powieścią z mocnymi wątkami obyczajowymi okraszonymi gorącą erotyką, egzotycznymi klimatami i intrygującą przygodą. Otwórz Serce na walizkach i udaj się w szaloną podróż.
ALEXA LAVENDA

Kobieta zmienną jest, zupełnie jak bohaterka Serca na walizkach. Małgorzata to przykładna, oddana żona, kobieta, jakich wiele, ale drzemią w niej pokłady namiętności, co czyni ją ognistą kochanką. W jej spragnionym miłości ciele istnieją dwa przeciwieństwa: pokorny anioł i szepcący gorszące słówka diabeł. Czy kobieta ulegnie pokusie i namowom diabła, czy też posłucha anielskiej rady i stłumi swe ukryte pragnienia? Przekonajcie się sami!
Ta powieść to pozycja obowiązkowa dla współczesnej kobiety.
KATARZYNA MAK

Służbowy wyjazd może zamienić się w żarliwy romans, kiedy spragniona ciepła, uwagi i miłości kobieta spotka pewnego siebie, namiętnego mężczyznę. Poukładana Małgorzata topnieje pod wpływem władczego Raula, ale czy złamie dla niego wszystkie zasady? K.A. Figaro tym razem zabiera czytelniczki do raju. Jest w nim egzotycznie i bardzo gorąco, a temperatura wzrasta z każdą stroną. Nie oderwiecie się od tej historii!
MAYA FROST

K.A. Figaro – pisarka o niezliczonej ilości pomysłów na nowe powieści. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na co dzień pracująca w Centrum Usług Społecznych, oraz matka, żona i kobieta z marzeniami. Autorka bestsellerowej serii Rozchwiani wydawanej przez Lipstick Books (Prosty układ, Zranione uczucia, Próba życia, Dwie drogi oraz Bez tchu). Pisanie to jej hobby, podobnie jak gotowanie. Pieprzu lubi dodawać nie tylko do swoich dań, ale przede wszystkim do pikantnych powieści. Serce na walizkach to pierwszy tom nowego cyklu Rozdroża.

Komentarze
Udostepnij