Zapowiedzi

Spektakl “Miejsce” Psychoteatru ponownie we Wrocławiu

Oniryczna podróż do tajemniczego “Miejsca” 19 stycznia znowu na Scenie Na Świebodzkim w ramach nurtu TPL “Świebodzki OFF”.

Spektakl “Miejsce”, jako kontynuacja “Lasu”, spina artystyczną klamrą działalność Psychoteatru. Jako największa produkcja jest zwieńczeniem dotychczasowych poszukiwań artystycznych w obrębie ciała, ruchu, muzyki, śpiewu i światła. Zawiera pięć psychodelicznych utworów w elektronicznej aranżacji z wpływami etnicznymi w muzyce i śpiewa. Całość dopełnia wymykająca się kanonom choreografia oraz poetyckie teksty.

Spektakl odbędzie się w Teatrze Polskim we Wrocławiu na scenie Na Świebodzkim w ramach nurtu Świebodzki OFF.

SPEKTAKL “MIEJSCE”

“Musisz wiedzieć, że jest coś takiego w lustrze jak strach, który zamieszkał przed oczami, prowadzący do pewnego Miejsca i jest tu jeszcze ktoś a ja bezustannie szukam przejścia. Nie zapomnij o mnie, bo dziś na pewno się nie obudzę.”

“Miejsce” to druga część spektaklu “Las”, stanowiąca kontynuację losów głównej bohaterki, która balansując na krawędzi życia i śmierci wyrusza w podróż powrotną z miejsca, które nie istnieje.

Psychoteatr nie ustaje w poszukiwaniu nowych środków artystycznych – w drugiej części “Lasu”, jego kameralność została zastąpiona widowiskiem, w którym teatr tańca przenika się ze śpiewem, zaś fabuła opowiadana jest zarówno słowem jak i z pomocą obrazów malowanych ciałami aktorów, światłem i muzyką.

***

TERMINY:

19.01.2020 | godz. 19:00 | Teatr Polski we Wrocławiu – Scena na Świebodzkim

bilety: https://bilety.teatrpolski.wroclaw.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=3076&fbclid=IwAR3rxSqeR3bp4HiqXFrqpWW3pphlyJ_Nbcddx93JIC9eZaptWOo1QpXhzd4

Komentarze
Udostepnij