Zapowiedzi

Spektakle teatralne z całego świata w jednym miejscu, czyli Dramox

8 listopada 2022 to przełomowa data dla świata teatralnego. Na polski rynek wchodzi DRAMOX, czyli platforma wykorzystująca wirtualną niszę, jaką jest teatr. Teraz nie musisz wychodzić z domu, by obejrzeć światowe spektakle teatralne.

Platformy streamingowe oraz VOD zawładnęły światem cyfrowej dystrybucji filmów i seriali. Nie zastąpiły oczywiście kin, gdzie odbiór ma zupełnie inny charakter. Coraz częściej jednak korzystamy z możliwości oglądania ulubionych produkcji w domowym zaciszu. Teatry są ośrodkami kultury, które pozostają w dużej mierze ekskluzywne. Naszą misją jest inkluzywność – Dramox otwiera teatralne widownie dla wszystkich, niezależnie od miejsca, czasu czy możliwości. Użytkownicy zyskują dostęp do spektakli teatralnych z całego świata. Dajemy im niepowtarzalną możliwość poszerzania horyzontów, zgłębiania zainteresowań, edukacji, a przede wszystkim rozrywki na najwyższym poziomie.

Nasi odbiorcy uzyskają dostęp do wyjątkowego wyboru spektakli teatralnych. Oferujemy nie tylko klasykę, taką jak adaptacje dzieł Szekspira, najbardziej znane dramaty, ale i przedstawienia baletowe, operowe, teatr animacji czy teatr alternatywny i eksperymentalny. W bibliotece Dramoxu nie zabraknie widowisk z najlepszych scen światowych, a także z teatrów niszowych i niezależnych. Stawiamy na różnorodność, która pozwoli widzom poznać świat sztuki scenicznej w każdym możliwym jej aspekcie. Poza zwykłym, okresowym planem subskrypcji (który może trwać od miesiąca do nawet roku w ramach wybranego jednego planu abonamentowego) przygotowaliśmy także specjalną ofertę skierowaną do szkół oraz uczelni – Dramox dla szkół. Nauczyciele mogą zyskać dostęp do specjalnie przygotowanych, nowoczesnych materiałów edukacyjnych, takich jak plany zajęć czy karty pracy. Pozwolą one wprowadzić uczniów w świat teatru, a także poszerzyć ich wiedzę. Placówki edukacyjne otrzymają również możliwość wykupienia subskrypcji Dramoxu dla swoich uczniów w niższej cenie niż standardowa.

Naszą misją jest nie tylko propagowanie i udostępnianie spektakli teatralnych szerszej widowni. Wspieramy także współpracujące z nami teatry, a także twórców spektakli, które znajdują się na platformie. Przekazywana jest do nich połowa kwoty każdej subskrypcji. Udostępniamy także możliwość wpłacania darowizn, które w całości otrzymują wybrane przez wpłacającego teatry.

Biblioteka Dramoxu powiększa się niemal codziennie. Współpracujemy z teatrami z całego świata, które widzą w naszej platformie możliwość pokazania swoich dzieł szerokiej, międzynarodowej widowni. Dzięki temu sprawiamy, że sztuka przekracza wszystkie granice i staje się powszechnie dostępna, jak nigdy przedtem.

Strona www: dramox.tv

Facebook: https://www.facebook.com/Dramox.tv/

Komentarze
Udostepnij