Zapowiedzi

“Spełniając obietnice” Joe Bidena w Polsce

“Prawdziwy lew amerykańskiej historii” – Barack Obama

Przedstawiam Państwu książkę, która swoją premierę w Polsce będzie miała 24 marca 2021 roku – Spełniając obietnice, czyli autobiografia Joe Bidena.

W niezwykle osobistej książce Joe Biden zdradza tajemnice zaciekłych kampanii i politycznej rywalizacji. Nie boi się też pisać o najtrudniejszych osobistych doświadczeniach. Wraca wspomnieniami do traumatycznych momentów swojego życia. Do tragicznego wypadku samochodowego, w którym stracił ukochaną żonę i roczną córeczkę. Opisuje również swoją walkę o życie po zdiagnozowaniu u niego dwóch tętniaków mózgu.

Spełniając obietnice to opowieść o walce wytrawnego gracza w niełatwym świecie polityki, ale i wrażliwego człowieka zmagającego się z losem. Biden przeplata swoje polityczne i osobiste wspomnienia refleksjami na temat Ameryki, ukochanego kraju, który zmieniał się na jego oczach przez prawie siedem dekad.

Ta książka pozwala zobaczyć Bidena nie tylko jako polityka, ale również jako człowieka, przed którym stoją jedne z najtrudniejszych zadań w historii Stanów Zjednoczonych: walka z pandemią, podziałami w kraju i globalnym kryzysem gospodarczym.

“Świetna lektura… Biden nie tylko jest mistrzem w opowiadaniu historii, ale i ma niezwykłe historie do opowiedzenia”.

“Christian Science Monitor”

“Fascynująca osobista historia”.

– “The New York Times”

Wydawnictwo Znak Koncept

Komentarze
Udostepnij