Zapowiedzi

Spotkanie autorskie z Gabrielą Gargaś & Aliną Adamowicz w Warszawie

SPOTKANIE AUTORSKIE z Gabrielą Gargaś & Aliną Adamowicz wokół książki „Nie czekaj już dłużej”.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Gabrielą Gargaś i Aliną Adamowicz, wokół książki „Nie czekaj już dłużej. Powieść o wrażliwych wojowniczkach. Takich jak Ty.”

📅 12 kwietnia

🕰️ Godzina 18:00

📌Kawiarnia-księgarnia Radio i Telewizja
Ul. Andersa 29, WARSZAWA

🎤Rozmowę poprowadzi Marta Korycka.

Ciepła, wspierająca czytelniczki opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć po swojemu. Losy trzech kobiet, które mają odwagę przewartościować to, co robią, kim są i do czego dążą.

„Opowieść o zwykłym życiu, jakie masz Ty czy ja. O zakończeniach, które rozdzierają serce, i nowych początkach, które dają nadzieję. I o tym, że to wszystko ma sens.”
Alka, Gabi

Alina Adamowicz, psycholożka, psychotraumatolożka, terapeutka, specjalistka neuropsychologii. Wykładowczyni psychologii pozytywnej stosowanej. Autorka bestsellerowych poradników, m.in.: Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie, Nigdy nie wstydź się siebie, Superzwiązek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, Superfacet. Jak znaleźć właściwego mężczyznę. Certyfikowany coach.Po siedemnastu latach zdecydowała się zmienić karierę korporacyjną na działalność wspierającą kobiety. Prowadzi stowarzyszenie Akademia Pozytywnych Kobiet.
@alka_positive

Gabriela Gargaś, bestsellerowa autorka powieści obyczajowych. Inicjatorka antologii opowiadań Każdego dnia, z której zysk został przekazany Fundacji Marka Kamińskiego, wspierającej dzieci dotknięte ciężkimi chorobami. Prowadzi podcast Radia Eska „Jak baba z chłopem”. Indywidualistka, chodząca własnymi ścieżkami. Lubi czarną mocną kawę, wschody słońca, skoki adrenaliny, piwonie, a także mężczyzn z poczuciem humoru i takich, którzy porozmawiają z nią o życiu. Uwielbia tworzyć historie, które poruszają serca czytelniczek.
@gabriela_gargas

Komentarze
Udostepnij