Zapowiedzi

„Tajemnica 16. piętra” – premiera w warszawskiej Scenie Relax

Premierowy spektakl 17 kwietnia o godz. 19.00 w Scenie Relax – „Tajemnica 16. piętra” wg scenariusza i w reżyserii Jarosława Grzelki. 

W najwyższym biurowcu ustaje gwar i kolejno gasną wszystkie światła, na szesnastym piętrze robi się dopiero jasno! To właśnie tu rozgrywa się pełna zwrotów akcja spektaklu. Dwaj przyjaciele zostają przypadkowo wplątani w interesy dobrego znajomego, a gdy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli – na ucieczkę jest już za późno! Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale nagle na ich drodze pojawiają się dwaj gangsterzy. Zaczyna się jazda bez trzymanki! Bezwzględni bandyci postanawiają nie przebierać w środkach i posuwają się do najgorszego… Co się wydarzyło? Czy był to czysty przypadek, czy może zaplanowana gra? Kto jeszcze stoi za intrygą?

Ciekawy scenariusz, świetna gra aktorska i przede wszystkim solidna dawka śmiechu to gwarancja dobrego wieczoru – nie możecie tego przegapić!

W dniu 17 kwietnia 2024 roku o godz. 19.00 w SCENIE RELAX odbędzie się PREMIERA spektaklu „TAJEMNICA 16. PIĘTRA”. Na deskach teatru będzie można zobaczyć plejadę znakomitych aktorów. W tym dniu wystąpią: Tomasz Borkowski, Piotr Ligienza, Piotr Miazga, Michał Sitarski i Michał Żurawski. Całość obsady uzupełniają Mariusz Ostrowski, Jan Wieczorkowski i Stefan Pawłowski. „TAJEMNICA 16. PIĘTRA” to pełna zwrotów akcji komedia, która dostarcza nieustannych momentów humoru i niespodzianek. Życie wszystkich bohaterów opowieści zmienia się w jedną noc i to, mimo że plan był zupełnie inny. Jeśli chcesz się świetnie bawić i oderwać od rzeczywistości, koniecznie zobacz ten spektakl.

„Kiedy zaczynam pisać, nie wiem jaka to będzie opowieść i jak się zakończy. Pierwsze spotkanie z aktorami to wymiana pomysłów i spory. Później trochę emocji, konflikty i… zaczyna się ta cudowna podróż. Wszyscy zaczynają widzieć, dokąd płyniemy, widzimy ląd. Tam czeka nas uczta, a my potrafimy się bawić jak mało kto!  Możecie to zrobić z nami.” Jarosław Grzelka, autor

„To była intensywna, ale też bardzo inspirująca praca w dynamicznym męskim środowisku. Największą motywacją dla nas było dostarczenie widzom porządnej dawki endorfin i myślę, że to się nam naprawdę udało!” – Piotr Ligienza, aktor

„Świetna historia, wspaniali aktorzy (którzy się lubią), niesamowite transformacje i cała masa dobrej zabawy. Jak miałbym się nie cieszyć na kolejny wieczór? Tajemnica 16. piętra z serca polecam.” – Tomasz Borkowski, aktor

OBSADA SPEKTAKLU PREMIEROWEGO:

Michał Żurawski

Michał Sitarski

Tomasz Borkowski

Piotr Ligienza

Piotr Miazga

OBSADA:

Michał Żurawski/ Jan Wieczorkowski

Michał Sitarski/ Mariusz Ostrowski

Tomasz Borkowski

Piotr Ligienza/ Stefan Pawłowski

Piotr Miazga

REALIZATORZY:

Jarosław Grzelka – scenariusz i reżyseria

Katarzyna Adamczyk – scenografia i kostiumy

Agencja WIKART – opieka artystyczna 

BILETY DOSTĘPNE ON-LINE NA: scenarelax.plkupbilecik.plbiletyna.plebilet.plwikartevent.pl a także w kasie stacjonarnej: Scena Relax, ul. Złota 8, 00-019 Warszawa.

#scenarelax #relaksdlakażdego #wsercukultury

Komentarze
Udostepnij