Zapowiedzi

Teatr Młyn zaprasza na Konferencję dla instruktorów teatralnych

W POSZUKIWANIU KONTAKTU,

czyli

JAK PRACOWAĆ TEATRALNIE Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

W DOBIE PANDEMII

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Teatr MŁYN mają przyjemność zaprosić warszawskich nauczycieli i instruktorów teatralnych na konferencję W POSZUKIWANIU KONTAKTU, która odbędzie się w dniach 17-19.04.

Wielu Uczniów i Nauczycieli coraz gorzej znosi czas izolacji, samotne godziny przed komputerem, wyłączone kamery, poczucie odosobnienia i braku kontaktu ze szkolną społecznością. Czas pandemii okazał się bardzo trudny także dla teatru szkolnego. Szkolne i pozaszkolne koła teatralne i grupy w większości przerwały swoje działania. Wiele twórczych osób utraciło nadzieję na możliwość konstruktywnej pracy w trybie online.

Tymczasem doświadczenie pokazuje, że zdalne zajęcia teatralne są możliwe, a nawet, że mogą być formą odbudowywania kontaktu, wspólnego działania i bycia razem. Niniejsza Konferencja jest odpowiedzią na załamanie twórczych procesów i ma na celu podzielenie się doświadczeniem i inspiracją do kreatywnej pracy online.

Żyjemy w trudnym czasie, ale wciąż mamy w sobie potrzebę tworzenia, spotkania i współdziałania. Jeśli odpowiednio wykorzystamy możliwości, jakie niesie za sobą teatr online, możemy uratować nie tylko twórcze procesy, ale być może – także kilka ludzkich istnień.

Zapraszamy gorąco do udziału!

Beata Zuziak

Natalia Fijewska-Zdanowska

PROGRAM I ZAPISY: https://bit.ly/2RggaJP

ORGANIZATOR:

WARSZAWSKIE CENTRUM INNOWACJI EDUKACYJNO-SPOŁECZNYCH I SZKOLEŃ

TERMIN: 17-18 KWIETNIA 2021

MIEJSCE: ONLINE

Komentarze
Udostepnij