Zapowiedzi

Teatr Polski w Poznaniu na Międzynarodowy Dzień Teatru

Szanowni  Państwo,

tegoroczny Międzynarodowy Dzień Teatru to najbardziej wyczekiwany dzień dla  wszystkich miłośników Teatru!

Tego dnia zawsze staraliśmy się, aby Widzowie, nasi wierni przyjaciele,  mogli zobaczyć teatr od kulis, poczuć jego bliskość, poznać aktorów, pracowników różnych działów. W tym roku to niestety niemożliwe, ale korzystając z tego, że większość z nas jest w domu (#zostańwdomu), mamy propozycję dla Widzów teatralnych w całej Polsce!

– W którym teatrze byliście pierwszy raz w życiu? Na jakim przedstawieniu? A może wiąże się z tym jakaś fascynująca anegdota? Zbieracie pamiątki związane z teatrem: programy, bilety, repertuary? Robicie selfie w teatrze? – Podzielcie się z nami Waszą historią! Stwórzmy wirtualne spotkanie entuzjastów Teatru i w ten sposób uczcijmy ten wyjątkowy dzień. Teatr to emocje, podzielcie się z nami swoimi!

Czekamy na anegdoty, ciekawe opowieści, zdjęcia pamiątek teatralnych, teatralne selfie. Autorzy najciekawszych z nich zostaną obdarowani gadżetami teatralnymi i biletami na spektakle. Wszyscy czekamy na moment, kiedy znowu podniesie się kurtyna, a Widzowie będą na widowni!

Na historie Widzów czekamy pod adresem: marketing@teatr-polski.pl albo na Facebooku Teatru Polskiego w Poznaniu.

Twoje zdrowie Teatrze na całym świecie!

Komentarze
Udostepnij