Zapowiedzi

Thriller roku 2022 wg Guardiana i Sunday Timesa już wkrótce w Polsce!

Osiemnastoletniego syna powrót…

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy, iż 28 czerwca 2023 nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się thriller autorstwa Gillian McAllister pt. „Nie to miejsce, nie ten czas”.

THRILLER ROKU 2022 GUARDIANA I SUNDAY TIMESA!

„Nie to miejsce, nie ten czas” uznana została thrillerem roku 2022 wg Guardiana i Sunday Timesa. Powieść uzyskała nominację Goodreads Choice Awards 2022, a prawa do niej zostały sprzedane na 37 terytoriów. Na rynkach US oraz UK w ciągu 7 miesięcy od premiery, sprzedanych zostało 400 000 egzemplarzy!

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

„Odważna, pomysłowa, porywająca i pokręcona. Trzymacie w rękach opowieść spisaną z mistrzowskim wyczuciem i wierzcie mi – to właściwe miejsce i czas, aby się w niej zanurzyć.”A. J. FINN

„Perfekcyjna w każdym słowie i każdej chwili. Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam.”RUTH WARE

„Genialna odpowiedź na pytanie: jak daleko posuniesz się, aby ocalić swoje dziecko?”LISA JEWELL

„Niesamowita. Nie wyobrażam sobie, żebym miała w tym roku przeczytać coś lepszego.” SOPHIE HANNAH

O KSIĄŻCE 

Jak powstrzymać zbrodnię, do której już doszło? Minęła północ. Czekasz na powrót osiemnastoletniego syna. Kiedy w końcu widzisz go za oknem, nie jest sam, a chwilę później twoje ukochane dziecko zabija człowieka. Nazajutrz wstajesz… I jest wczoraj. Każdego ranka budzisz się o jeden dzień wcześniej. Dostajesz szansę, aby zapobiec morderstwu. Jesteś pewna, że rozwiązanie zagadki kryje się gdzieś w przeszłości. Teraz tylko musisz je odnaleźć. 

 

AUTORKA

Gillian McAllister pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść, „Wszystko oprócz prawdy”, znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „Sunday Timesa”. 

„Nie to miejsce, nie ten czas” jest już dostępna w przedsprzedaży: link

 

Komentarze
Udostepnij