Zapowiedzi

Toruński ,,Baj Pomorski” bierze udział w akcji ,,Bilet do teatru za 350 groszy”!

Pomysł akcji “Bilet do teatru za grosze” zrodził się w 2015 roku, kiedy teatr publiczny w Polsce świętował 250-lecie istnienia. Majowe wydarzenie, w które zaangażowało się wówczas 100 teatrów publicznych z całej Polski, było jednym z najważniejszych punktów obchodów. Na widowniach zasiadło blisko 50 tysięcy widzów – także, a może przede wszystkim, tych, którzy do teatru zaglądają rzadko lub wcale.

„Bilet do teatru za 350 groszy” jest akcją ogólnopolską, finansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a organizowaną i koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Więcej na: www.dzienteatrupublicznego.pl

W Teatrze ,,Baj Pomorski” w Toruniu, za grosze kupicie bilet na ,,Dziób w dziób” w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego. Opowiada on o grupie gołębi-dresiarzy, chcących narzucić swoją władzę całemu podwórku. Jak wobec nich zachowa się mały wróbel? Przekonajcie się sami! Dramat Maliny Prześlugi został nagrodzony w 24. Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Sprzedaż w kasie biletowej będzie trwać 18 maja 2019 r. w godzinach 10:00-12:00.
Spektakl zagramy tego samego dnia o 12:00.
Jedna osoba może kupić tylko dwa bilety!

Zapraszamy i pamiętajcie – Grosze grają rolę!

Komentarze
Udostepnij