Zapowiedzi

TR WARSZAWA zaprasza na parapetówkę

1 września 2023 roku zespół TR Warszawa rozpoczyna nowy sezon. Chcemy ten dzień spędzić wspólnie: ze wszystkimi osobami, dla których nasz teatr jest ważny, które czują się dziś częścią naszej społeczności i chcą ją współtworzyć w przyszłości.

Zapraszamy na PARAPETÓWKĘ.

Chcemy świętować w luźnej formule i dla przyjemności, rozmawiać, tańczyć, być ze sobą i dla siebie nawzajem. Zapraszamy na działania, w których możesz, ale nie musisz uczestniczyć – ich gospodarzami będą osoby tworzące zespół. Czuj się jednak zaproszonx.

Justyna Wasilewska poprowadzi sesję open mike, która będzie przestrzenią otwartą na Waszą kreatywność, Wasze głosy i historie; pojawi się również niepowtarzalna szansa na to, by wraz z Katarzyną Gawryś w nieskrępowany sposób przetworzyć wybrane obiekty z naszych magazynów i przy ich pomocy udomowić przestrzeń teatru; Jan Dravnel i Justyna Wasilewska rozkręcą jam session, a do wspólnego muzykowania będzie można dołączyć przynosząc swoje instrumenty. Zakończymy potańcówką do playlisty stworzonej przez zespół TR.
17.00–18.30 warsztat rękodzieła Kasi Gawryś; liczba miejsc ograniczona — liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres kasa@trwarszawa.plod godz. 17:00 – instalacja dźwiękowo-wizualna od 19.00 open mike, jam session i potańcówka (Justyna Wasilewska, Jan Dravnel) wejściówki do pobrania na stronie www.bilety.trwarszawa.pl

Do zobaczenia!

Parapetówka otwiera cykl Domówek – całodniowych, interdyscyplinarnych spotkań współkuratorowanych przez członków i członkinie zespołu TR pod opieką Anny Smolar oraz rozpoczyna sezon 2023/2024: GOSPODARZE.

Komentarze
Udostepnij