Zapowiedzi

„True Love” – przeżyj te emocje jeszcze raz! Teledysk do piosenki tytułowej miłosnego reality show Siódemki!

Pierwsza polska edycja reality show „True Love”, który można było oglądać w TVN7 oraz w Playerze, dobiegła końca. Dla tych, którzy jeszcze raz, w pigułce, chcieliby poczuć klimat programu, przygotowaliśmy teledysk do piosenki przewodniej miłosnego reality show. Oglądając go, widzowie mogą przenieść się w egzotyczną, karaibską scenerię i przypomnieć sobie wzruszające i pełne emocji chwile, które towarzyszyły uczestnikom podczas poszukiwania prawdziwej miłości. W wideoklipie, opartym na fragmentach programu, można zobaczyć dużo scen ze zwycięzcami – Oliwią i Marcinem oraz Gigi i Kamilem, finalistami – Sarą i Kubą oraz Klaudią i Maksymem, a także innymi uczestnikami, którzy zapadli widzom w pamięć.

Piosenka „True Love”, będąca muzycznym motywem przewodnim reality show o tym samym tytule, została stworzona specjalnie do polskiej wersji programu. Autorami tekstu i muzyki są Jeremi Sikorski, Andrzej Jaworski oraz Kevin Mglej, czyli team producencki Wolf House, który wyprodukował między innymi ostatnią płytę Roxie Węgiel. 

Piosenkę wykonuje Hana, czyli Hanna Krawczyńska, którą można także zobaczyć w teledysku.  Jej głos w piosence „True Love” towarzyszył widzom przez całą edycję miłosnego reality. Hanna Krawczyńska na co dzień pracuje jako PR-owiec w Golden Media Polska, przy największych produkcjach telewizyjnych, w tym „True Love” oraz „Hotel Paradise”. Jej wielką pasją jest muzyka i oprócz pracy w mediach, spełnia się również artystycznie, jako wokalistka oraz autorka piosenek.

Zobaczcie teledysk do piosenki „True Love” i przeżyjcie jeszcze raz te emocje, związane z poruszającymi historiami miłosnymi, które mogliście śledzić podczas całego sezonu programu. A tych, którzy nie widzieli tego miłosnego reality show, może wideoklip skłoni do obejrzenia go od początku na Player.pl.

W teledysku wykorzystano fragmenty programu „True Love”, emitowanego w TVN7 oraz na Player.pl, wyprodukowanego przez Golden Media Polska.

Wykonanie: HANA

Muzyka i słowa: Jeremi Sikorski, Andrzej Jaworski, Kevin Mglej

D.O.P.(zdjęcia Hany): Robert Gajzler

Realizacja światła: Jacek Michalczyk

Make-up (zdjęcia Hany): Dominika Zasadzińska

Koordynator produkcji (zdjęcia Hany): Kamil Szyszka

Montaż: Mateusz „Mazur” Mazurkiewicz

Korekcja barwna: Tomek Cobas-Luberadzki

Producent wykonawczy: Grzegorz Piekarski

Produkcja: Golden Media Polska

Komentarze
Udostepnij