Zapowiedzi

“Ulotne” – premiera w warszawskim Teatrze Młodego Widza

Teatr Małego Widza zaprasza do radosnej krainy papierowych cudów – od 1 lutego na scenie najnowszy spektakl pt. “Ulotne”.

“Ulotne” to niesłychanie pogodny i wdzięczny spektakl dla dzieci. Wspólnie z aktorką będziemy odkrywać, jak dzięki dziecięcej wyobraźni, z pozornie zwykłego papieru można stworzyć świat pełen magicznych momentów i nieuchwytnych chwil. Czeka nas zabawna i obfitująca w piękne emocje przygoda. Zapraszamy na pokazy premierowe spektaklu 1 i 2 lutego o godzinie 10.00, 12.00, 15.30 oraz 17.30.

A gdyby tak zwolnić, zatrzymać się na moment? Rozejrzeć dookoła i dostrzec to, co tak nieuchwytne, chwilowe, ULOTNE? Podarujmy sobie TU i TERAZ. Zbudujmy wspólnie ogród, albo polanę w środku lasu. Niech to będzie piękny dom dla wszystkiego, czego nie da się dotknąć, usidlić, zatrzymać. DOM dla ULOTNEGO. Może zamieszka w nim na chwilę wiatr, albo deszcz, może odwiedzą go przelotem motyle, księżyc, albo gwiazdy… Złapmy wspólnie ulotne chwile i cieszmy się nimi. ULOTNE to niezwykle radosny spektakl, wypełniony małymi cudami, ale żeby je zobaczyć, trzeba mieć dziecięce oko, dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię.

Adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1 – 5 lat

Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy

Termin: 1-2 luty godz. 10.00, 12.00, 15.30 oraz 17.30

Rezerwacja biletów: tel. 512 622 215, bilety@teatrmalegowidza.pl

Sprzedaż biletów online:: www.teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar

reżyseria:  Agnieszka Czekierda
scenografia:  Agnieszka Czekierda (pomysł), Zespół Teatru Małego Widza (wykonanie)
pomysł:  Agnieszka Czekierda
reżyseria światła:  Wilfred van Dongen i Michał Foltak
realizacja światła i dźwięku:  Michał Foltak i Michał Suwiński
Komentarze
Udostepnij