Zapowiedzi

W Lublinie teatr szyty na miarę u Andersena

Teatr Andersena proponuje swoim widzom  udział w wydarzeniach szyty na miarę potrzeb i zaprasza grupy zorganizowane do kontaktu z Działem Organizacji Widowni w celu dobrania programu do potrzeb grupy.

Dajemy możliwość stworzenia działania, które może być atrakcyjne dla grupy, dostosowane do jej możliwości, wieku, czasu, miejsca. Wystarczy wybrać typ wydarzenia (spektakl, warsztat), formę prezentacji lub udziału, zaproponować godzinę i okres czasu na jaki można udostępnić wydarzenie, skontaktować się z Działem Organizacji Widowni, a my przygotujemy ofertę najbardziej dogodną do potrzeb grupy.

fot. Przemysław Bator

 • Spektakle online dla grup
  Warsztaty i zabawy dla grup

  Mamy także możliwość zorganizowania warsztatów online lub innego wydarzenia o charakterze edukacyjnym. Może to  być warsztat praktyczny jak wykonać lalkę teatralną lub teoretyczny z zakresu historii teatru i sztuki lalki, w formie spaceru lub pogadanki, dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zarówno tematyka jak i forma warsztatu będzie uzgodniona indywidualnie z zainteresowanymi i zostanie przygotowana do potrzeb każdej grupy.

  Jak się zgłosić?

  Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia.

  Szyjemy Teatr na miarę!

  Koszt
  1. spektakl – 200 zł (za grupę około 25 osób)
  2. warsztat – 100 zł (za grupę około 25 osób)

  Wystawiamy faktury.

  Kontakt

  Dział Organizacji Widowni – Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl

  SPEKTAKL ONLINE ZA 10 ZŁ

  Informujemy również, że jest możliwość obejrzenia spektaklu Dziób w dziób online. Kupując pojedynczy bilet za 10 zł, otrzymują Państwo dostęp do spektaklu na 4 godziny, dzięki temu wspieracie teatr i nasze działania.

  Link do zakupu biletów online https://www.bilety24.pl/online/dziob-w-dziob-48030?id=313763

  Link do wydarzenia na FB https://fb.me/e/1jBcFy6vN

Komentarze
Udostepnij