Zapowiedzi

W Poznaniu premiera płyty „POTUPAJKI i DOPODUSZKI”

Teatr Animacji w Poznaniu i Art Fraction Foundation serdecznie zapraszają na premierę płyty“POTUPAJKI I DOPODUSZKI”

koncert dla rodzin z dziećmi od 4 lat 16 października 2021 godz. 17:00

Jeśli szukacie ciekawej, inspirującej, niebanalnej muzyki dla siebie i swoich dzieci – zapraszamy Was na ten unikatowy koncert, który będzie jednocześnie premierą płyty! Stworzone w zeszłym roku utwory, które pokochała nasza publiczność, wracają na scenę i do waszych domów! Zbiór Potupajek, to kompozycje do tańczenia, skakania i dzikich harców, a Dopoduszki, to obok kołysanek, piosenki wyciszające i uspokajające – dobre do zasypiania i przytulania. Koncert będzie zatem świetną okazją, żeby pobyć razem, potańczyć, a także wyciszyć się.


Muzykę zrealizowaną w ramach projektu POTUPAJKI i DOPODUSZKI znajdziecie tutaj: https://potupajkidopoduszki.com/
Bilety na koncert w cenie 30 zł dostępne są w sprzedaży online: https://teatranimacji.pl/spektakl/potupajki-i-dopoduszki-koncert-premiera-plyty/ UWAGA!  Płyta dostępna jest w przedsprzedaży w pakietach BILET+PŁYTA w promocyjnej cenie 50 zł. Płyty będą na Państwa czekały przed koncertem w kasie Teatru Animacji. Płyta w cenie regularnej: 35 zł


POTUPAJKI i DOPODUSZKI śpiewają:


Maria Dąbrowska Iwona Skwarek
Julianna Dorosz
Aleksandra Leszczyńska
Malina Prześluga
Marcel Górnicki
Przemysław Lembicz


muzyka: Piotr Klimek


teksty piosenek: Malina Prześluga, Konrad Dworakowski


zagrają: Piotr Klimek, Bartłomiej Orłowski, Tomasz Nawrot Nawrocki, Tomasz Lewandowski

——————————-

Zapraszamy także serdecznie na jesienną odsłonę FESTIWALU NAJMŁODSZYCH, która odbędzie się już w najbliższy weekend 8-10.10 w naszym teatrze. W programie spektakle: “HJEM/DOM”Theatre Madam Bach (Dania) “O CZYM SZEPCZE LAS” Teatr Animacji i Art Fraction Foundation “FRAJDA, GRANDA, BZIK”KOLEKTTACZ,słuchowisko ilustrowane “WIELKIE RZECZ”Art Fraction Foundation oraz “Warsztaty o wielu zmysłach” prowadzone przez Paulinę Giwer-Kowalewską.

Szczegóły i bilety:https://teatranimacji.pl/artykul/jesienny-festiwal-najmodszych/

Projekt “Festiwal Najmłodszych” dofinansowano  ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.


Projekt „Sztuka Szuka Malucha” współfinansowany jest przez Miasto Poznań.


Projekt “Mapping. A map on the aesthetics of performing arts for early years” współfinansowany jest ze środków programu Kreatywna Europa oraz Miasta Poznań.

Komentarze
Udostepnij