Zapowiedzi

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej premiera „La Boheme”

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej koncerty, spotkania i premiera „La Boheme” w reż. Barbary Wysockiej.

To już ponad rok, od kiedy nie ma z nami Maestro Krzysztofa Pendereckiego. Odszedł 29 marca 2020 roku w Krakowie. By uczcić ogrom jego talentu i oddać hołd wybitnemu kompozytorowi, Teatr Wielki – Opera Narodowa wspólnie ze Stowarzyszeniem im. Ludwiga van Beethovena zapraszają na uroczysty koncert 28 listopada o godz. 18.00. Wystąpią m.in. Penderecki Trio i Sinfonia Varsovia.

Kup bilet

***

Porywająca i wzruszająca powieść graficzna opowiadająca o boskim talencie, potędze sztuki i życiu ikony naszych czasów. Książka Vanny Vinci Maria Callas to ja już jest dostępna w Butiku Teatru Wielkiego.

Kup

***

Słyszał o niej każdy, nawet ci, którzy nigdy w życiu nie przestąpili progu opery. 2 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie online z autorką książki Maria Callas to ja Vanną Vinci na naszym profilu na Facebooku.

Facebook

***

Obraz społeczności artystów w pejzażu wielkiego miasta, temat choroby jako „nocnej strony życia” i historia miłości, która nie zawsze zwycięża i czasem jednak przegrywa z chorobą i śmiercią Barbara Wysocka reżyseruje operę Pucciniego La Bohème. Premiera już 3 grudnia w Teatrze Wielkim.

Przed premierą zapraszamy na rozmowę z twórcami. Gośćmi spotkania będą: Barbara Wysocka (reżyserka), Adriana Ferfecka (partia Mimi), Davide Giusti (partia Rodolfo). Prowadzenie: Jacek Marczyński. Ruch w Wielkim już 29 listopada o godz. 18.30 w Butiku Teatru Wielkiego.

Kup bilet

mat. Archiwum Artystycznego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej

Komentarze
Udostepnij