Zapowiedzi

„W trawie. Laboratorium sensoryczne” Teatru Groteska z Krakowa w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza 22 czerwca o godzinie 13.00 na spektakl Teatru Groteska W trawie. Laboratorium sensoryczne.

Otwórz szeroko oczy i uszy, spójrz pod nogi, co tam widzisz w trawie? Czy to kamień, a może żuk? Co tańczy mrówka? Czy ćma śpi?
Oto jest – mikroświat stworzeń, które fascynują dużych i małych. Spektakl W trawie. Laboratorium sensoryczne w reżyserii Alicji Morawskiej-Rubczak to zaproszenie do wspólnego poszukiwania i dzielenia się fascynacjami. W bezpiecznej, przytulnej atmosferze razem z najmłodszymi dziećmi będziemy odkrywać świat wieloma zmysłami, przyglądać się bacznie, trochę eksperymentować, bo to dzieci są przecież największymi odkrywcami. Dajmy się porwać ich ciekawości. Przedstawienie nie będzie mówiło wprost o zagrożeniach płynących z braku kontaktu z naturą – a tym samym o zaniku relacji czy bliskości ze światem zwierząt, roślin, owadów – lecz w sposób poetycki, przez bogactwo teatru formy, uruchomi sferę doznań zmysłowych dzieci. Stanie się także inspiracją do poszukiwania we własnym otoczeniu mikroświata przyrody oraz przyglądania się mu z bliska jako fascynującemu zjawisku.

22/06/2024, godz. 13:00

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 1 do 4 roku życia i bliskich im dorosłych.
Cena biletu 40 zł, z Kartą Dużej Rodziny 30 zł

fot. B. Ropski

Komentarze
Udostepnij