Zapowiedzi

W Warszawie powstała nowa scena na ulicy Bruna

Czas pandemii nie był łatwy dla artystów i instytucji kultury, jednak pomimo trudności i sytuacji w Polsce udało się jednak zrealizować założony nam cel i zbudować własną niezależną scenę Teatru Scena Współczesna.

Teatr Scena Współczesna jako jeden z nielicznych przez całe wakacje serwuje warszawskiej publice dawkę dobrego humoru. Do tej pory spektakle grano na scenach zależnych, w różnych miejscach Warszawy, jednak od czerwca Teatr Scena Współczesna na stałe przeniósł się na ulicę Giordana Bruna 9. Nowa niezależna scena powstała w zaledwie miesiąc, a wcześniej miejsce to było serwerownią. W repertuarze znajdują się takie tytuły jak:

– Dzieła Wszystkie Szekspira

– Biblia dla opornych,

– Historia Świata w skróconej wersji,

– I Ty zostaniesz Chińczykiem.

O Teatrze Scena Współczesna:

Teatr Scena Współczesna w swojej formie przypomina kabaretowy teatr symboli, określany także jako,,śpiewogra” – przystępny dla każdego widza. O sukcesie tego Teatru świadczy ilość przedstawień – „Dzieła wszystkie Szekspira” są grane już 20 lat, a w samej Warszawie wystawione zostały ok. 2100 razy. Nieco młodszy spektakl „Historia świata w skróconej wersji” ma już ponad 1000 wystawień.

Komentarze
Udostepnij