Zapowiedzi

Warszawski Guliwer wznawia repertuar i zaprasza na nową stronę www

Teatr Guliwer zmienia się dla swoich widzów i wraca z repertuarem na luty dostępnym na nowej stronie internetowej. 

Teatr wznawia repertuar i wraca do gry w siedzibie już od najbliżej soboty 13 lutego.

Pierwszym spektaklem, który widzowie zobaczą na deskach Guliwera po długiej przerwie jest „Calineczka” wg H. Ch. Andersena. Na współczesną inscenizację baśni w reżyserii Marka Ciunela Teatr zaprasza 13 i 14 lutego. W kolejny weekend 20 i 21 lutego widzowie będą mieli okazję zobaczyć spektakl „Obcy w lesie”, czyli muppetowe przedstawienie na podstawie książki Danuty Parlak.

Po raz kolejny Teatr przygotowuje się na bezpieczne przyjęcie swoich widzów, wdrażając reżim sanitarny i nowe zasady, dzięki którym wizyta w Teatrze Lalek Guliwer będzie bezpieczna.

Wznowienie repertuaru w siedzibie zbiegło się z uruchomieniem nowej strony Teatru, na której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o spektaklach i zakupie biletów.

Nowa strona Teatru jest przejrzysta, intuicyjna i dopasowana do potrzeb swoich odbiorców.

Jej czytelna konstrukcja oraz szybki i prosty sposób zakupu biletów, ułatwi widzom organizację wizyty w Guliwerze. Na stronie znajdziemy bieżący repertuar Teatru, aktualności, propozycje działalności  edukacyjnej i tej w sieci. Ponadto Teatr zaprasza na Scenę VOD, na której można obejrzeć filmowe odsłony wybranych spektakli nie wychodząc z domu.

Aktualnie na Scenie VOD można zobaczyć kolaż poezji polskiej w muzycznym spektaklu „Ale Kino”, a już wkrótce dołączy spektakl „Przyjaciel Automateusza” na podstawie „Bajek Robotów” Stanisław Lema.

Wśród nowych propozycji na stronie www Teatru znajdziemy m.in. specjalną zakładkę dla nauczycieli, a w niej niezbędne informacje związane z wizytą w Teatrze oraz  ofertą dla szkół i przedszkoli, a także zakładkę z propozycjami online.

– Przez ostatnie lata sposób odbioru treści w Internecie bardzo się zmienił. Jesteśmy coraz częściej w ruchu, mniej stacjonarnie. Korzystamy ze smartfonów i tabletów. Oczekujemy mądrego, odpowiedzialnego i atrakcyjnego dostępu do kultury. Odpowiedzią na te potrzeby jest nasze nowe miejsce w sieci – dostępne dla każdego –  mówi dyrektor Robert Drobniuch.

Teatr zaprasza więc swoich widzów na nową stronę internetową  teatrguliwer.pl i na ulicę Różaną już w najbliższą sobotę 13 lutego.

Fot. Piotr Litwic.

Komentarze
Udostepnij