Zapowiedzi

Warszawski Teatr Capitol zaprasza na spektakle przez całe lato

Sezon wakacyjny nie musi oznaczać przerwy od teatru. Stołeczny Teatr Capitol zaprasza na spektakle w licu i sierpniu. Wakacje, to doskonały czas, aby delektować się sztuką i nadrobić teatralne zaległości. To również wyjątkowa okazja dla turystów, by cieszyć się warszawskim teatrem w wakacyjnej atmosferze.

„GRAMY PRZEZ CAŁE LATO – to już capitalna tradycja. W naszym wakacyjnym repertuarze znajdują się zarówno nowości, jak i komediowe klasyki, które od lat bawią naszych gości – mówi Anna Gornostaj, dyrektorka Teatru Capitol. Na prośbę widzów kontynuujemy również projekt TANIE WAKACJE, który rozpoczęliśmy rok temu: w wybrane dni tygodnia oferujemy bilety w specjalnych, obniżonych cenach. Nie zapominamy też o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy pełne atrakcji familijne przedpołudnia w ramach cyklu – CAPITALNE LATO W MIEŚCIE – dodaje.

Lato z Teatrem Capitol to gwarancja najlepszych komedii i ekscytujących fars z udziałem popularnych polskich aktorów. W wakacyjnych spektaklach pojawią się m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Daria Widawska, Kacper Kuszewski, Lesław Żurek, Anna Guzik, Rafał Cieszyński, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Glinka, Robert Motyka, Maciej Miecznikowski, Katarzyna Maciąg, Viola Arlak, Jacek Lenartowicz oraz Radosław Pazura.

Wszystkie spektakle odbywają się w klimatyzowanych salach teatralnych, a publiczność jest zapraszana już na godzinę przed każdym przedstawieniem, aby skorzystać z bogatej oferty barowej, oferującej orzeźwiające napoje, przekąski i słodkości. Dodatkowo, wybrane weekendowe przedstawienia w Teatrze Capitol będą prezentowane z napisami w języku angielskim, co stanowi idealną propozycję na kulturalną rozrywkę dla gości z zagranicy. 

Bilety na wakacyjne przedstawienia Teatru Capitol można kupić online na stronie internetowej www.teatrcapitol.pl oraz w kasie stacjonarnej Teatru Capitol.

Teatr Capitol, ul.Marszałkowska 115

www.teatrcapitol.pl

e-mail: bilety@teatrcapitol.pl 

tel.(+48) 22 620 21 42 

Komentarze
Udostepnij