Zapowiedzi

Warszawski Teatr na Zaciszu! Nabór do kabaretu ZATARG i Młodzieżowego Studia Teatralnego!

Zacisze teatrem stoi. Przedstawiamy dwie propozycje, które mogą zainteresować młodzież i seniorów. Aktualnie trwa nabór do zespołu kabaretowego Zatarg i Młodzieżowego Studia Teatralnego.

Chcemy, aby nasi uczestnicy bawili się teatrem, szlifowali swoje umiejętności, czerpali przyjemność z bycia razem i na scenie.

Nabór do kabaretu ZATARG

23 i 30 września 2020, środa, godz. 13.30

 ZRÓBMY TEATR!

Ogłaszamy nabór do zespołu teatralno-kabaretowego ZATARG w Domu Kultury Zacisze. Zapraszamy osoby ceniące teatr, otwarte i chętne do działania. Wspólne próby i przedstawienia rozwiną Państwa aktorskie umiejętności, stworzą możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego, będą miejscem ciekawych spotkań miłośników teatru i kabaretu. Spektakle stworzone w ramach warsztatów będą prezentowane szerokiej publiczności.

Instruktor: Wojciech Szuniewicz.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/nabor-zespol-teatralno-kabaretowy-zatarg

Nabór do Młodzieżowego Studia Teatralnego!

5 października 2020, poniedziałek, godz. 18.45

 Zapraszamy młodzież licealną na zajęcia Młodzieżowego Studia Teatralnego!

Lubisz teatr? Jesteś otwarty na eksperymenty?

Chcesz poznać nowych ludzi, którzy tak jak ty szukają dla siebie przestrzeni na twórcze szaleństwo?

A może pragniesz wyrazić to, co w tobie niewyrażalne?

Zapraszamy Cię do Młodzieżowego Studia Teatralnego!

Przyjdź 5 października 2020 – pogadamy, poznamy się, pobiegamy po scenie i zobaczymy co nam w duszy gra. Nie potrzebujesz żadnych super umiejętności, żeby zacząć – liczą się dobre chęci i zaangażowanie.

Do zobaczenia!

Opłata: 220 zł/semestr.

Instruktor: Magdalena Mróz – absolwentka Wiedzy o Teatrze UAM oraz kursu dla instruktorów teatralnych w Teatrze Ochoty, tancerka flamenco. Pracuje jako Specjalistka ds. programowo-literackich i produkcji teatralnej w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, gdzie zajmuje się przede wszystkim opieką literacką i organizacyjną nad różnego rodzaju przedsięwzięciami jak również wsparciem artystycznym przy ich realizacji na scenie. Wcześniej pracowała w warszawskim Teatrze Ateneum oraz Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, gdzie zdobyła doświadczenie jako praktyk teatru. Prowadziła zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. w Zespole Szkół nr 69 w Warszawie, w Teatrze Ochoty, w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego oraz w ramach akcji „Lato w Teatrze” Instytutu Teatralnego we współpracy ze Stowarzyszeniem Kolektyw Kobietostan. W głównym obszarze jej zainteresowań jest praca teatralna metodą pedagogiki teatru z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz praca z młodzieżą, będąca wynikiem twórczego spotkania, nastawiona na zespołowość, współdziałanie i współtworzenie.

Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/mlodziezowe-studio-teatralne2020

Komentarze
Udostepnij