Zapowiedzi

Warsztaty wokalno-literackie w kieleckim Teatrze Kubuś

Teatralni bohaterowie w piosenkach – wakacyjne warsztaty wokalno-literackie

Teatr „Kubuś” organizuje wakacyjne warsztaty wokalno-literackie dla dzieci w wieku 7-10 lat z województwa świętokrzyskiego.  Zajęcia poprowadzą: dramaturg Magdalena Mrozińska, muzycy Wojciech i Aleksandra Lipińscy oraz aktorzy Teatru: Ewa Lubacz, Rafał Iwański, Agata Sobota, Beata Orłowska, Anna Iwasiuta, Jolanta Kęćko. Cykl warsztatów składa się z sześciu spotkań, po trzy godziny każde i kończy się nagraniem trzech autorskich piosenek w studio nagraniowym. We wrześniu zostanie wydana płyta z utworami, które powstaną w trakcie warsztatów.

Harmonogram warsztatów

5-9 lipca – warsztaty literackie

12-16 lipca – warsztaty wokalne

Dzieci będą podzielone na trzy grupy warsztatowe.

 22 lipca – nagranie piosenek warsztatowych w studio

Aby zgłosić się na warsztaty należy wysłać podpisaną własnoręcznie Kartę Zgłoszeniową wraz załącznikiem (dokumenty są dostępne na stronie www.teatrkubus.pl) mailowo na adres karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca Wszystkich niezbędnych informacji udziela Karolina Gregorczyk-Rożkowicz (tel. 698859302).

Projekt „ŻELAZNE PIOSENKI”dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”.

Komentarze
Udostepnij