Zapowiedzi

„Wellness” – nowa powieść Nathana Hilla, autora bestsellerowych „Niksów”

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o zbliżającej się premierze książki Wellness Nathana Hilla, autora bestsellerowych Niksów. Powieść w tłumaczeniu Jerzego Kozłowskiego ukaże się 24 kwietnia nakładem wydawnictwa Znak.

Czy miłość od pierwszego wejrzenia może trwać całe życie?

Elisabeth i Jacka przyciąga do siebie niepowstrzymana siła. Spotykają się i natychmiast stają nierozłączni. Po dwudziestu wspólnie spędzonych latach, okazuje się, że ich związek to jedna wielka iluzja. Zamiast namiętności czują nudę i rozczarowanie.

A przecież właśnie kupili swój wymarzony dom, dom na zawsze. 

Nathan Hill, autor fenomenalnie przyjętych „Niksów”,  powraca z powieścią – lustrem, w którym dostrzegamy swoje codzienne lęki, fascynacje i neurozy.  „Wellness” uwodzi, urzeka, trzyma w napięciu aż do zaskakującego finału. 

Nathan Hill jest mistrzem!
John Irving

Zabawna i poruszająca opowieść o współczesnym małżeństwie. Zdumiewa rozmachem i intymnością.

Brit Benett

Niezwykła, jednocześnie zabawna i rozdzierająca serce powieść.  

NPR

Ta genialna powieść skłoni cię do refleksji nad tym, co w życiu prawdziwe i o historiach, które opowiadamy sami sobie i sobie nawzajem.

Oprah Winfrey

  • Bestseller NYT
  • Książka Roku NPR
  • Książka Roku Amazona

# Miłość #trauma #rodzina #poliamoria #placebo #tajemnica #sztuka #tragedia #zdrada #lata90

Nathan Hill – autor dwóch bestsellerowych powieści. Pisarz i dziennikarz, porównywany do T. Pynchona, J. Irvinga, D.F. Wallace’a. Jego książki zostały przełożone na ponad dwadzieścia języków. Na pomysł, który stał się zalążkiem historii opisanej w „Wellness”, wpadł 20 lat wcześniej, tuż po przeprowadzce do Nowego Jorku. Mieszka z żoną na Florydzie.

Komentarze
Udostepnij