Zapowiedzi

„Wielki finał”. Poznański Teatr Wielki zaprasza na ostatni koncert sezonu

Na zakończenie sezonu 2022/2023 Teatr Wielki w Poznaniu przygotował galę prezentującą bogactwo repertuaru operowego w wykonaniu gwiazd Sceny pod Pegazem: Rusłany Koval, Goshy Kowalinskiej, Piotra Kaliny, Stanisława Kuflyuka, Rafała Korpika oraz Chóru i Orkiestry pod batutą Maestro Marco Guidariniego. Na wieczór z muzyką Verdiego, Bizeta, Pucciniego, Moniuszki i in. zapraszamy do Auli Uniwersyteckiej w niedzielę, 25 czerwca, o godz. 18:00.

Na zwieńczenie sezonu – wielka gala prezentująca bogactwo repertuaru operowego w mistrzowskim wykonaniu gwiazd Teatru Wielkiego. Wielki Finał to też zapowiedź kolejnego sezonu, który – Pegaz aż tupnął kopytkiem w dach! – będzie toczył się w gmachu na Fredry. Tak, tak – oficjalnie ogłaszamy koniec remontu sceny!

Wśród muzycznych hitów, między Verdim, Puccinim, Bizetem i Moniuszką, nie zabraknie utworów rzadziej wykonywanych w naszym teatrze. Czujne ucho wiernych słuchaczy na pewno wyśledzi  zapowiedzi premierowych tytułów sezonu 2023/2024. Ale… , na razie cicho sza! Przyjdziecie, sprawdźcie, usłyszcie!

Więcej o koncercie

Komentarze
Udostepnij