Zapowiedzi

“Wina wina” – komedia kryminalna najwyższej jakości!

Małgorzata Starosta

“Wina wina”

Wydawnictwo W.A.B.


Zabawna, błyskotliwa i wciągająca od pierwszej do ostatniej strony.

„Wina wina” to komedia kryminalna najwyższej jakości!

W księgarniach od 1 września!

Już 1 września w księgarniach pojawi się „Wina wina” Małgorzaty Starosty – lekka i przyjemna komedia kryminalna, która podbije czytelnicze serca plejadą nietuzinkowych postaci i błyskotliwymi dialogami.
Tu zakręcone zwroty akcji rozkwitają niczym bukiet najlepszego winnego trunku!

Kiedy Agata Śródka, „panna z odzysku” – restauratorka i celebrytka, postanawia założyć winnicę w gościnieckim pałacu, nie spodziewa się, że ta przygoda zaprowadzi ją w sam środek morderczej intrygi, której ofiarami padną jej były mąż, młoda rywalka i leciwa dama. Niewiele zabraknie, żeby i ona sama straciła życie.

Skrywane przez lata sekrety wylewają się wraz ze strumieniami znakomitego wina, nie każdy okazuje się tym, za kogo się podaje, a prowadzący śledztwo gubią się w gąszczu tajemnic i kłamstw. Legenda cysterskiego zakonu odżywa i niespodziewanie ujawnia prawdziwe pragnienie winiarza, pomagając w zdemaskowaniu mordercy, choć wszystko to i tak… wina wina.

„Wina wina” Małgorzaty Starosty w księgarniach od 1 września!

Małgorzata Starosta
– pisarka urodzona we Wrocławiu, z wykształcenia polonistka i etnolożka.

Debiutowała w 2020 r. trylogią komedii obyczajowo-kryminalnych Pruskie baby (Pruskie baby, Wesela nie będzie!, Kwestia czasu). W 2021 r. wydała pierwszy tom cyklu W siedlisku (Szczęśliwy los).

W 2011 r. wyróżniona w konkursie Uniwersytetu Gdańskiego za opowiadanie Gdzie jest mój mąż?. Jej najnowsza komedia kryminalna Wina wina zwyciężyła w konkursie „Moc śmiechu” na powieść komediową.

Komentarze
Udostepnij