Zapowiedzi

„Wirujący seks. Polskie love story” – premiera w warszawskim Teatrze Rampa

„Wirujący seks. Polskie love story” to autorski spektakl muzyczny w reżyserii Tadeusza Kabicza, z oryginalną muzyką Grzegorza Rdzaka, inspirowany kultowym filmem „Dirty Dancing”. Premiera 20 kwietnia w Teatrze Rampa.

W tym sezonie Teatr Rampa zaproponował widzom spektakle charakteryzujące się popowymi tytułami takimi jak polski kultowy „40-latek” w nowej odsłonie, monodram z fenomenalnymi wykonananiami utworów Kate Bush pt.„Don’t give up” oraz reaktywacją „Pożaru w burdelu” z nowym, bardzo dobrze przyjętym odcinkiem pt. „Casanova. Warszawskie zauroczenie”. Wiosnę otwieramy muzyczno-tanecznym uniesieniem, którego premiera odbędzie się już 20 i 21 kwietnia!

Po trzydziestu sześciu latach od kinowej premiery filmu „Dirty Dancing” wracamy na parkiet, by opowiedzieć autorską historię inspirowaną jego bohaterami, muzyką i klimatem. Spektakl stawia sobie za zadanie odpowiedzieć na pytanie, jakie oddziaływanie mają na nas komedie romantyczne i jak popkultura kształtuje nasze postrzeganie relacji i miłości? Czy w rzeczywistym życiu istnieje miejsce na romans tak jak w filmie?

Reżyser i scenarzysta spektaklu, Tadeusz Kabicz, zaprasza do świata „Wirującego seksu”, w którym fani „Dirty Dancing” odnajdą wiele odniesień do swojego ukochanego filmu.

Nieodłącznym elementem spektaklu jest autorska muzyka Grzegorza Rdzaka, charakteryzująca się popowymi i latino-amerykańskimi brzmieniami oraz sensualna i dynamiczna choreografia Michała Cyrana. Nie zabraknie również popularnych utworów w nowych aranżacjach.

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Wirujący seks. Polskie love story” – niezapomnianą podróż pełną miłości, tańca i wzruszeń. Do zobaczenia w Rampie!

Spektakl dla widzów 13+

Realizatorzy spektaklu:

Tadeusz Kabicz – scenariusz, teksty piosenek i reżyseria

Grzegorz Rdzak – muzyka i aranżacje Michał Cyran- choreografia

Natalia Kitamikado – scenografia i kostiumy

Michał Głaszczka – reżyseria świateł

Marta Podobas – konsultacja scenariuszowa Zuzanna Falkowska – korepetytorka wokalna Karolina Jacewicz – video, projekcje Aleksandra Ślązak – producentka Aleksandra Jasionowska – projekt plakatu

Obsada:

Patryk – Maciej Pawlak, Marek Zawadzki

Dawid – Marcin Januszkiewicz, Wojtek Kurcjusz

Mania – Agata Łabno, Karolina Gwóźdź

Henryk – Krzysiek Róg, Dominik Mironiuk,

Katarzyna – Anna Mierzwa, Katarzyna Walczak

Jerzy – Julian Mere

Ignacy – Konrad Marszałek

Żaneta – Kamila Boruta

Aldona – Justyna Cichomska, Adrianna Dorociak

Roxy – Dominika Kozak, Ewa Mociak

Ryszard – Dominik Bobryk, Przemysław Franciszek Niedzielski

Benek – Kuba Cendrowski, Łukasz Kamiński.

Terminy spektakli:

19, 20, 21, 23, 24, 25 kwietnia oraz 16, 17, 18, 19, 21 maja

Więcej informacji: https://teatr-rampa.pl/spektakl/wirujacy-seks/

Partnerzy: STOART

Patroni medialni: Gazeta.pl, Polki.pl, Party, Przegląd.pl, Kobieta.pl

Komentarze
Udostepnij