Zapowiedzi

“Wizjer” – ekscytujący thriller Magdaleny Witkiewicz!

Magdalena Witkiewicz
“WIZJER”

Wydawnictwo W.A.B.

Nowa ekscytująca powieść Magdaleny Witkiewicz, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek!

W księgarniach od 16 czerwca!

Magdalena Witkiewicz z przytupem wkracza w świat akcji.
„Wizjer” to thriller, po którym naprawdę będziecie się bali włączyć komputer.
Wojciech Chmielarz

Magdalena Witkiewicz stworzyła historię, przy której manipulacje nastrojami wyborców na Facebooku to dziecinne igraszki. Jedno jest pewne:
jeśli komuś jeszcze wydawało się, że nie ma nic do ukrycia,
to po lekturze „Wizjera” zmieni zdanie.

Fundacja Panoptykon

Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką władzę może mieć nad tym jeden,
z pozoru niewiele znaczący, człowiek?

W życiu Laury, młodej samotnej matki, zaczynają dziać się niewiarygodne rzeczy. Niektórzy znajomi znikają bezpowrotnie bez zapowiedzi, inni ulegają dziwacznym wypadkom bądź popełniają samobójstwa. Czy podejrzana seria wydarzeń w jej życiu ma jakiś związek z pracą, którą wykonuje, czyli projektowaniem i prognozowaniem zachowań oraz potrzeb konsumentów? Czy istnieje „ktoś”, kto nami steruje?
Kto to jest? No i najważniejsze – po co to robi?

„Wizjer” to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość – zarówno tę realną, jak i wirtualną.

MAGDALENA WITKIEWICZ
– autorka kilkudziesięciu powieści dla dorosłych i dla dzieci.

Interesowała się tematyką big data, zanim to jeszcze stało się popularne. Przez kilka lat pracowała na stanowisku analityka, zajmując się tworzeniem modeli ekonometrycznych i analizą danych. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła
ją i pisała powieści.

Dziś jej życie zawodowe to książki sprzedające się w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy.

Komentarze
Udostepnij