Zapowiedzi

“Wrócę przed północą” – premiera w warszawskim Kwadracie

Teatr Kwadrat zaprasza na premierę komediowego horroru “Wrócę przed północą”, który na całym świecie zbiera świetne recenzje i tłumy widzów, gdyż publiczność uwielbia się śmiać i bać. Pokaz odbędzie się 15 marca.

Pełna napięcia historia mistyczno-kryminalna Petera Colley’a robi furorę na teatralnych scenach (łącznie grana w 29 krajach oraz 48 stanach USA).

Amy przeszła załamanie nerwowe. Greg, jej mąż archeolog, wynajmuje dom na wsi, gdzie będzie mogła dojść do zdrowia po wyjściu ze szpitala, a on dokończy swój doktorat. Kiedy George – farmer i właściciel domu – opowiada o morderstwie, które wiele lat temu zostało tu popełnione i duchach, które nawiedzają dom, wyobraźnia Amy zaczyna pracować na wysokich obrotach. Sytuacja pogarsza się, gdy na wieś przyjeżdża piękna Laura. Czy to aby na pewno tylko siostra Grega?

UWAGA! Spektakl z efektami pirotechnicznymi, stroboskopowymi (światło pulsujące z dużą częstotliwością) oraz efektami hukowymi. Osoby wrażliwe na ten rodzaj efektów prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Obsada:
Greg Sanderson  – Krzysztof Kwiatkowski
Amy Sanderson  – Anna Karczmarczyk
Laura Sanderson  – Katarzyna Glinka/ Marta Żmuda Trzebiatowska
George Willowby  – Grzegorz Wons/ Marek Siudym
reżyseria:  Marcin Sławiński
tłumaczenie:  Bogusława Plisz-Góral
scenografia:  Wojciech Stefaniak
asystent reżysera:  Katarzyna Hendzel
kostiumy:  Aleksandra Harasimowicz
producent:  Małgorzata Nejman
Komentarze
Udostepnij