Zapowiedzi

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE – premiera na Małej Scenie warszawskiego Teatru Polonia

Teatr Polonia zaprasza na monodram Rafała Mohra WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE na podstawie tekstu Duncana Macmillana i Jonniego Donahoe’a. Spektakl reżyseruje Piotr Złotorowicz. Premiera 14 grudnia 2019 roku na Małej Scenie.

Czy wiecie, że tak prozaiczne rzeczy, jak śpiew ptaka, filmy kung fu, przyjazne koty, sposób w jaki Ray Charles śpiewa słowo „You” czy późne wstawanie z łóżka razem z kimś, kogo się kocha… mogą przynosić radość i poprawiać nasze zdrowie psychiczne?

Wszystko, co najlepsze to obyczajowy monodram z żartobliwym zabarwieniem. Jego bohater od wczesnych lat młodości konfrontuje się z depresją i znajduje specyficzny sposób na poradzenie sobie z nią – prowadzi listę rzeczy, dla których warto żyć. Okazuje się, że na świecie są miliardy powodów do szczęścia i tylko od nas zależy, czy pozwolimy im pozytywnie wpływać na nasze życie.

To sztuka o szukaniu szczęścia w małych rzeczach, o tym, co możemy zrobić dla siebie samych. Ale przede wszystkim o tym, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla swoich bliskich. Miliard najlepszych rzeczy.

Widzowie będą mogli przez chwilę zagrać w przedstawieniu i dopisać własne najlepsze rzeczy do wciąż rosnącej listy. Może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Duncan Macmillan, Jonny Donahoe
WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE
Przekład i reżyseria: Piotr Złotorowicz
Konsultacje muzyczne: Mateusz Dębski
Konsultacje kostiumograficzne: Małgorzata Domańska
Realizacja światła: Rafał Piotrowski
Producent wykonawczy: Rafał Rossa
Obsada: Rafał Mohr

Prawa autorskie do sztuki reprezentuje w Polsce Agencja Dramatu i Teatru ADiT.

Data premiery: 14 grudnia 2019 o 19:30, Mała Scena Teatru Polonia
Kolejne spektakle: 15 grudnia 2019, 21-22 grudnia 2019, 28-29 grudnia 2019, 8-9 lutego 2020
BILETY: online [https://teatrpolonia.pl/event-data/3849/wszystko-co-najlepsze] oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl.

 

Komentarze
Udostepnij