Zapowiedzi

Wyjątkowa powieść graficzna ✏ Nowa część „Klubu Smutnych Duchów”

Lize Meddings

„Klub Smutnych Duchów 3”


Wydawnictwo W.A.B. – seria Neony
Tłumaczenie: Agnieszka Kalus
Premiera 6 września 2023 r.

Kontynuacja poruszającego
i rozgrzewającego serce „Klubu Smutnych Duchów” narysowanego wspaniałą kreską Lize Meddings
.

Czy kiedykolwiek czułaś/eś/oś się zagubion_ lub samotn_?
Jakbyś nigdzie nie pasował_?
Jakbyś był_ prawie… niewidzialn_?

Znajdź swoje bratnie dusze w Klubie Smutnych Duchów!

Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której każdy, kto czuje się smutny lub samotny, mógłby przyjść i poczuć się… no cóż, nie tak samotnie.
Witamy… w Klubie Smutnych Duchów!


Dwa samotne duchy, które spotkały się na imprezie (na której oba czuły się… no, nie najlepiej) założyły Klub Smutnych Duchów – tajne stowarzyszenie dla niespokojnych i samotnych, klub dla wszystkich osób, które myślą, że nigdzie nie ma dla nich miejsca.

W „Klubie Smutnych Duchów 3” – trzecim tomie tej wspaniałej i pełnej wsparcia serii powieści graficznych – Duchy muszą zmierzyć się z zawiłościami związanymi z otwarciem swojej społeczności oraz swoich serc na nowe duchy członkowskie
.

Książki Lize Meddings to narysowane piękną kreską powieści graficzne z przejmującą narracją i bohaterami, w których łatwo odnaleźć samych siebie. Dla wszystkich, którzy pokochali „Heartstoppera”. Ale przede wszystkim dla każdej osoby, która kiedykolwiek czuła się niewidzialna lub niezrozumiana.

Pierwsze dwa tomu już w księgarniach, a „Klub Smutnych Duchów 3” od 6 września 2023 r
.

Lize Meddings – rysowniczka, twórczyni The Sad Ghost Club, czyli miejsca dla każdego, kto czuje się samotny, opuszczony lub zagubiony. www.instagram.com/theofficialsadghostclub

Komentarze
Udostepnij