Zapowiedzi

Yuval Noah Harari w Poznaniu i w Warszawie

Wydawnictwo Literackie zaprasza….

Prof. Yuval Noah Harari, światowej sławy izraelski historyk, filozof i autor książek, które stały się bestsellerami na całym świecie, wystąpi 11 maja na scenie głównej podczas tegorocznej edycji Impact’22 jako gość specjalny. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony pass.impactcee.com. Najświeższe newsy i tematy związane z Impact’22 są dostępne pod linkiem – https://impactcee.com/impact/2022/.

Z radością informujemy również, że to nie jedyne spotkanie izraelskiego intelektualisty z polską publicznością. Już 12 maja w Crowne Plaza® Warsaw – The HUB odbędzie się wydarzenie „Sapienship Youth. Harari in Warsaw”. Głównym gościem będzie Yuval Noah Harari, a do grona prelegentów dołączy wielu znamienitych mówców, którzy wezmą udział w dyskusji o wpływie nowoczesnych technologii i masowej dezinformacji na wojnę w Ukrainie. Spotkanie z profesorem Hararim oraz debata w tak ważnej sprawie to dla młodych, utalentowanych liderów wyjątkowa okazja do rozwoju i przekazania nam części swoich spostrzeżeń podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Warunkiem bezpłatnego udziału w wydarzeniu jest przesłanie formularza aplikacyjnego, który należy wypełnić do godz. 23:59 24 kwietnia. W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby w wieku od 15 do 26 lat. Wyniki zostaną podane drogą e-mailową. Na aplikacje czekamy pod adresem: https://forms.gle/ipCByzAK4G2GGYEYA. Aplikacja i wydarzenie odbywają się w języku angielskim.

Organizatorami spotkania są Wydawnictwo Literackie, Sapienship oraz Konferencja Młodych Liderów. Fundacja Impact jest Partnerem strategicznym wydarzenia.

Yuval Noah Harari to izraelski intelektualista, historyk i profesor na Wydziale Historii na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Jego książki Sapiens. Od zwierząt do bogów, Homo deus. Krótka historia jutra, 21 lekcji na XXI wiek oraz  dwa tomy Sapiens. Opowieści graficznej stały się międzynarodowymi bestsellerami, które przetłumaczono na 65 języków i sprzedano w nakładzie 35 milionów egzemplarzy. W Polsce ukazują się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Dzieła pisarza zaliczane są do nurtu Big History, w którym śledzi się ogromne przedziały czasowe z multidyscyplinarnej perspektywy.

Komentarze
Udostepnij