Zapowiedzi

Zakończenie Roku Szkolnego z bajką „Wymyślanką” w Łodzi

Improwizowane Zakończenie Roku Szkolnego. Ostatnia tegoroczna „Wymyślanka” za symboliczną złotówkę

W najbliższą niedzielę, ostatnią w tym roku szkolnym, Teatr Komedii Impro zaprasza o godz. 16 na OFF Piotrkowska, na rodzinne świętowanie Improwizowanego Zakończenia Roku Szkolnego z bajką „Wymyślanką”. W ten szczególny dzień obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletu – 1 zł.

„Wymyślanka” to szalona i nieprzewidywalna zabawa w teatr. Podczas spektaklu najmłodsi najpierw wymyślają, o czym ma być bajka, potem przebierają aktorów w kostiumy, a na koniec – jeśli tylko będą chcieli – mogą wystąpić na scenie w stworzonej przez siebie historii.

Czy aktorzy poradzą sobie z pomysłami najmłodszych widzów? – Z doświadczenia wiemy, że tak, choć pomoc widzów jest zwykle niezbędna – wyjaśnia Adam Owczarek, rzecznik prasowy Teatru Komedii Impro. – Zapraszamy do nas całe rodziny, ponieważ „Wymyślanka” to bajka nie tylko dla dzieci, a nasze spektakle bawią wszystkich, niezależnie od wieku. Rodzice bardzo często są zaskoczeni, jak szalone myśli i pomysły kryją się w głowach ich pociech.

„Wymyślanki” można oglądać w siedzibie Teatru Komedii Impro na OFF Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) w każdą niedzielę o godz. 16. Bilety (16 czerwca w cenie 1 zł) dostępne są na stronie teatrkomediiimpro.pl oraz w kasie bezpośrednio przed spektaklem.

***

Teatr Komedii Impro to pierwszy w Polsce stacjonarny, zawodowy teatr improwizacji. Spektakle wystawiane przez łódzkich improwizatorów nie mają ustalonego scenariusza, a aktorzy tworzą je na oczach i z udziałem publiczności, używając do tego jedynie wyobraźni oraz sugestii padających z widowni.

Komentarze
Udostepnij