Zapowiedzi

Zamień marzenia na rzeczywistość! – „Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość” Roxie Nafousi w Wydawnictwie Muza

Międzynarodowy bestseller…

Chcesz przyciągnąć swoją bratnią duszę, znaleźć idealną pracę, kupić wymarzony dom lub po prostu zaznać więcej spokoju wewnętrznego? Niezależnie od tego, czego pragniesz, „Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość” nauczy Cię, jak to do siebie przyciągnąć! Międzynarodowy bestseller trenerki samorozwoju i „królowej manifestowania”, Roxie Nafousi, w polskich księgarniach pojawi się już 11 października!

Przejmując kontrolę nad swoimi myślami, przekonaniami, działaniami i emocjami, możesz odblokować magię wszechświata i wnieść do swojego życia dobrą energię. Roxie Nafousi w siedmiu prostych krokach uczy, jak zrozumieć sztukę manifestacji i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś.

„Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość” nauczy Cię, jak uwolnić się od ograniczających przekonań i zwątpień, które mogą pojawić się na Twojej drodze, i zacząć wprowadzać pozytywne zmiany do swojej codzienności. Ten praktyczny przewodnik napisany został z myślą o każdym, kto chce poczuć większą kontrolę nad swoim życiem. Dzięki niemu odblokujesz w sobie prawdziwą magię i rozpoczniesz podróż do przekształcania marzeń w rzeczywistość!

Roxie Nafousi – jest trenerką samorozwoju, ekspertką manifestacji, ambasadorką Fundacji Zdrowia Psychicznego i prowadzącą popularną serię podcastów „The Moments That Made Me”. Jej zaangażowanie w zmianę życia ludzi cierpiących z powodu problemów ze zdrowiem emocjonalnym i psychicznym oraz pomaganie im w realizacji ich potencjału sprawiło, że stała się znaną i szanowaną postacią w świecie wellness.

Autorka: Roxie Nafousi
Przekład: Anna Czajkowska

Tytuł: Manifestuj i przyciągaj lepszą przyszłość”

Data premiery: 11.10.2023

Wydawnictwo: Muza

Liczba stron: 224 Cena: 42,90

Komentarze
Udostepnij