Zapowiedzi

Zaproś Teatr Baj na swoje podwórko w Warszawie

Chcecie, żeby Teatr Baj zagrał spektakl na Waszym podwórku? Teraz macie taką szansę! Zgłoście swoje podwórko, plac, skwer czy boisko, a my przyjedziemy z naszym spektaklem!

Teatr Baj od 2016 roku prowadzi działania rewitalizacyjne. Nasza Praska Dorożka Teatralna to projekt, który ma na celu przenoszenie teatru na ulice, podwórka i do miejsc, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się sztuką blisko domu. Tym razem to Wy możecie zdecydować, gdzie zagramy! Szukamy miejsc na Obszarze Rewitalizacji w dzielnicach Praga-Południe, Praga-Północ i Targówek Miasta Stołecznego Warszawa

Zapraszamy do zgłaszania się mieszkanki i mieszkańców oraz wspólnoty mieszkaniowe, ale też kawiarnie, ośrodki sportu, placówki oświatowe, instytucje i inne podmioty z propozycjami lokalizacji.

Wystarczy przestrzeń, na której możemy zagrać spektakl i prąd!

Jak to działa? To proste:

1. Zgłoście się: Prześlijcie swoje zgłoszenie na adres e-mail m.gornicki@teatrbaj.pl, a my skontaktujemy się z Wami, by omówić szczegóły.

2. Wybierzcie termin:Oferujemy dwa terminy naszych spektakli, które możemy zagrać na Waszym podwórku:

– 28 maja, godz. 15-17, spektakl „Czerwony Kapturek (bajka myśliwska)”, reż. Michał Derlatka

– 20 czerwca, godz. 15-17, spektakl „Mary, łowczyni skamielin”, reż. Tomasz Kaczorowski

3. Czekajcie na naszą odpowiedź: O wyborze miejsca decydują kolejność zgłoszeń oraz możliwości techniczne i prawne. Dlatego zgłoście się jak najszybciej!

To wyjątkowa okazja, by wspólnie z sąsiadami i przyjaciółmi cieszyć się teatrem na swoim podwórku. Do zobaczenia na Waszym placu!

Szczegółowe informacje o wymaganiach związanych z realizacją spektaklu znajdziecie na stronie: https://teatrbaj.pl/zapros-teatr-baj-na-swoje-podworko/

Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia!

Komentarze
Udostepnij