Zapowiedzi

“Żar Australii” Alexa Lavenda – premiera Grupy Wydawniczej Foksal

Dwa światy, dwie osobowości, gorące uczucie i głęboko ukryta potrzeba miłości
“Żar Australii”
Alexa Lawenda

Młoda kobieta, której życie nigdy nie oszczędzało spotyka na swojej drodze mężczyznę, który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie dłoni.
Chemia, emocje, dramaty.

Ona – wrażliwa i samotna. Życie nigdy jej nie rozpieszczało. Trauma przeżyta w dzieciństwie sprawiła, że zamknęła się w sobie.

On – seksowny, charyzmatyczny i diabelsko przystojny milioner, zachwycił się jej delikatnością i szczerością.

Max Power sprawi, że świat Patrycji zadrży w posadach… Czy uda się mu zburzyć mur, jaki dziewczyna wokół siebie wybudowała? Czy Patrycja przywróci jego wiarę w szczerość i bezinteresowność kobiet?

Dwa różne światy, dwie zupełnie inne osobowości, które przyciąga niesamowita siła, intensywna chemia i głęboko skrywana potrzeba miłości.

Żar namiętności, która między nimi wybuchnie, może ich połączyć albo sprawić, że spłoną w jej ogniu…

PREMIERA 14 października 2020

Pasjonująca opowieść o miłości i pożądaniu, a także lojalności w cieniu wielkich pieniędzy. Zanurzcie się w historię pełną prawdziwego żaru Australii.
Jagna Rolska, pisarka

Apetyczna historia utkana z namiętności, marzeń i… żaru. Serdecznie polecam!!!
Katarzyna Mak, pisarka

Ta powieść to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Dominują w niej namiętność, pożądanie, pasja, seks, pragnienia, życiowe cele, ale przede wszystkim emocje, które odczuwa się na każdej kartce. Autorka swoim lekkim i przyjemnym piórem wdziera się w każdy zakamarek naszej duszy i serca. Zatraciłam się bez dwóch zdań. Opisy scen erotycznych powalają na łopatki swoim wyważonym stylem, delikatnością i subtelnością. Sprawdź sama! Polecam!
K.A. Figaro, pisarka

Alexa Lavenda – debiutująca autorka, która od kilku lat prowadzi bloga promującego twórczość polskich pisarzy, miejsca pełnego humoru, wsparcia i pozytywnej energii. Kobieta, matka i wieczny włóczykij. Po długoletnich podróżach i życiu w sześciu różnych krajach na stałe zapuściła korzenie w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia w kierunku psychologii. Książki to jej pasja, uwielbia zarówno czytać, jak i pisać.Lubi ludzi pozytywnie nastawionych i kocha ruskie pierogi. Życie opisuje z przymrużeniem oka i stara się nie brać niczego zbyt serio.

Komentarze
Udostepnij